AKTUALITY

Novinky ze světa SOUKUP EXPERIENCE

Se SOUKUP EXPERIENCE budete mít přehled o všech novinkách nejen ze světa Keramiky Soukup, ale neuniknou vám ani nejžhavější světové trendy z oblasti obkladů, dlažeb, keramiky nebo dřevěných podlah.

Soutěž o 150 000 Kč na váš #domovsnu právě začíná!

Soutěž o 150 000 Kč na váš #domovsnu právě začíná!

Líbí se vám naše koupelny? Právě teď běží soutěž, ve které můžete vyhrát 150 000 Kč na tu vaši vysněnou! Zapojte se! Výhru lze použít i na podlahy a dveře z naší nabídky, kterou můžete vidět v krásném karlínském showroomu SOUKUPexperience v Praze. Soutěž probíhá od...

Busyman Angel Day v SOUKUP EXPERIENCE

Busyman Angel Day v SOUKUP EXPERIENCE

V úterý 1.10. 2019 proběhl v prostorách našeho showroomu SOUKUP EXPERIENCE v pražském Karlíně druhý Busyman Angel Day ve formátu OUT of HOME. A my jsme se před nedávnem Busyman Clubu stali členy.

Budeme na veletrhu Designblok

Budeme na veletrhu Designblok

Nejvýznamnější český veletrh věnovaný designu se v Praze uskuteční 17. – 21. 10. 2019. Soukup Experience bude poprvé v historii jeho součástí. Naši expozici najdete v centrální části Superstudia holešovického výstaviště.

Karlín Night vol.5

Karlín Night vol.5

Ve čtvrtek 28. března jsme pro všechny milovníky architektury a bytového designu uspořádali setkání pod tradičním názvem Karlín Night vol.5. Večer plný designu a inspirace se znovu dokonale vydařil.

Veletrh ISH 2019

Veletrh ISH 2019

Na veletrhu ISH 2019 ve Frankfurtu jsme pro vás sledovali moderní trendy v oboru sanitární keramiky a koupelnových zařizovacích předmětů. Ve dvanácti halách jsme našli současný design s řadou překvapivých řešení.

Karlín Night vol.4

Karlín Night vol.4

Ve čtvrtek 11. října jsme uspořádali v naší pražské pobočce Soukup Experience další pokračování oblíbené Karlín Night. Říjnová akce přitáhla značnou pozornost designérů a architektů, kterých se u nás sešlo více než šedesát.

Aktualizovaná nabídka koupelen

Aktualizovaná nabídka koupelen

Na podzim 2018, po návratu z prestižního veletrhu Cersaie v italské Bologni, jsme pro vás aktualizovali naši nabídku koupelen. V našich výstavních válcích se nyní otáčí ten nejčerstvější design, který lze v domácích podmínkách vidět.

Cersaie 2018

Cersaie 2018

Zúčastnili jsme se věhlasného veletrhu obkladů, dlažeb a sanity Cersaie, který proběhl od 24. do 28. září v italské Bologni. V šestatřiceti halách plných zajímavých expozic se prolínali zástupci různých designových směrů a myšlení.

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username