AKTUALITY

Novinky ze světa SOUKUP EXPERIENCE

Se SOUKUP EXPERIENCE budete mít přehled o všech novinkách nejen ze světa Keramiky Soukup, ale neuniknou vám ani nejžhavější světové trendy z oblasti obkladů, dlažeb, keramiky nebo dřevěných podlah.

Karlín Night vol.5

Ve čtvrtek 28. března jsme pro všechny milovníky architektury a bytového designu uspořádali setkání pod tradičním názvem Karlín Night vol.5. Večer plný designu a inspirace se znovu dokonale vydařil.

Veletrh ISH 2019

Na veletrhu ISH 2019 ve Frankfurtu jsme pro vás sledovali moderní trendy v oboru sanitární keramiky a koupelnových zařizovacích předmětů. Ve dvanácti halách jsme našli současný design s řadou překvapivých řešení.

Karlín Night vol.4

Ve čtvrtek 11. října jsme uspořádali v naší pražské pobočce Soukup Experience další pokračování oblíbené Karlín Night. Říjnová akce přitáhla značnou pozornost designérů a architektů, kterých se u nás sešlo více než šedesát.

Aktualizovaná nabídka koupelen

Na podzim 2018, po návratu z prestižního veletrhu Cersaie v italské Bologni, jsme pro vás aktualizovali naši nabídku koupelen. V našich výstavních válcích se nyní otáčí ten nejčerstvější design, který lze v domácích podmínkách vidět.

Cersaie 2018

Zúčastnili jsme se věhlasného veletrhu obkladů, dlažeb a sanity Cersaie, který proběhl od 24. do 28. září v italské Bologni. V šestatřiceti halách plných zajímavých expozic se prolínali zástupci různých designových směrů a myšlení.

Oficiální otevření pobočky

V květnu 2018 byla v pražském Karlíně oficiálně otevřena pobočka Keramiky Soukup, která se pod novým názvem Soukup Experience stává průkopníkem nového pohledu na svět obkladů, dlažeb a sanitární keramiky. Navštivte nás a přesvědčte se sami.

Karlín Night vol.3

Čtvrtek 2. listopadu byl dnem, kdy se v pobočce Soukup Experience uskutečnilo třetí pokračování akce Karlín Night pro architekty a designéry. Těch se v přízemí naší vzorkovny sešlo znovu hojné množství, o inspiraci a dobré nápady tak nebyla nouze.

Karlín Night vol.2

Druhým pokračováním setkání architektů a designérů pod názvem Karlín Night vol.2 jsme chtěli navázat na úspěšnou premiéru večera plného designu a znovu dostat do prostor pobočky Soukup Experience inspirativní pohledy na architekturu, umění a moderní design.

Karlín Night vol.1

Premiérové setkání architektů a odborníků s názvem Karlín Night vol.1 se setkal s velkým zájmem jak přednášejících, tak návštěvníků. Zajímavý koncept budeme nadále rozvíjet a dávat tak architektům možnost dále se navzájem inspirovat.

Sledujte nás na Instagramu

  • Jemn a vzdun srie FREE SPACE se zajmavmi patchworkovmi dekory
  • Sklenn mozaiky dok ozvltnit kad prostor Dky svmu jedinenmu stylu
  • O sttnch svtcch 5 a 6 ervence zstanou sice nae
  • V prvn polovin ervna jsme zahjili provoz na tet slovensk