ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
chodba s dlazbou ze serie Grunge

Čtyři odstíny kovové dokonalosti. To je série GRUNGE

Chladný vzhled kovu, který ovšem svádí k letmým dotykům, abyste se přesvědčili, co je a co není opravdové. Nová série GRUNGE, která si vzala za cíl precizně imitovat kov, vás okouzlí každým dalším a dalším pohledem na ni.

Čtyři odstíny dlažby, kterou můžete obložit (až se nám chce říct oblažit!) zdi i podlahu, hraje do karet interiérům, ve kterých se mají snoubit přírodní elementy, i těm moderním, industriálním a minimalistickým, u nichž se může stát poctivým základem jejich jednoduchosti, přehlednosti a vzdušnosti.

Na barvách záleží: chcete zchladit, nebo zahřát?

Zatímco jednoho těší interiér vedený ve studených barvách, jiný si potrpí na to, aby obklady opticky hřály. GRUNGE má skvělou zprávu pro oba tábory – šedobílé (White) a modré (Blue) provedení sedne každému, kdo dává přednost právě chladnějším tónům, hnědorezavé (Rust) je perfektní volbou pro všechny, kteří se chtějí obklopit teplejšími odstíny. Na jejich pomezí pak stojí provedení zelenohnědé (Turquoise), jež do interiéru vtahuje typickou barvu kovu, která dokáže obojí – podle toho, kdo se na ni dívá.

Obklad a dlažba GRUNGE TURQUOISE 60 X 120CM

Obklad a dlažba GRUNGE TURQUOISE 60 X 120CM

Obklad a dlažba GRUNGE BLUE 60 X 120 CM

Obklad a dlažba GRUNGE BLUE 60 X 120 CM

Obklad a dlažba GRUNGE RUST 60 X 120 CM

Obklad a dlažba GRUNGE RUST 60 X 120 CM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zahalte do kovu klidně i svou kuchyň a terasu

O podlahách a zdech už řeč byla, ale… Napadlo vás, že by tato série mohla perfektně oživit zeď za vaší kuchyňskou linkou? Formát 60 x 120 cm jí jistě padne jako ulitý.

Velkou výhodou dlažby ze série GRUNGE je i její mrazuvzdornost. Proto se nebojte oživit si s ní třeba i terasu.

Sladit místnosti nikdy nebylo jednodušší a odtrhnout od nových obkladů oči? To už bude jen čím dál těžší!