PODLAHY

Dokonalé podlahy

Podlaha je základním a také nejvíce namáhaným prvkem každého interiéru. Výběr dokonalé podlahy podléhá nárokům dané místnosti, v potaz bychom měli brát také náročnost údržby a rozhodně bychom neměli zapomínat ani na styl bydlení či zařízení interiéru. V naší nabídce naleznete kvalitní podlahy pro každý interiér! Objevte naši vzorkovnu >

Podlahy podle vašich představ

Je váš absolutní favorit, na kterého nedáte dopustit, dřevěná podlaha? Nebo jste příznivcem vinylových či laminátových plovoucích podlah? Ať je to tak či onak, v naší nabídce naleznete nepřeberné množství jejich barevných provedení i dalších materiálových variací podlahových krytin jako jsou koberce či PVC. Vybírat můžete z dekorů jako je mramor či odstínů dub, ořech či wenge. Nebojíte se moderních trendů? I vy si z našeho sortimentu jistě vyberete. Moderní vzhled vašemu interiéru dodá velkoformátová dlažba v bílých, šedých i zemitých odstínech a mnoha povrchových úpravách.

Položení podlah

Pokládka našich podlah je jednoduchá a zvládnete jí i sami. Vinylové podlahy z naší nabídky jsou mnohdy samolepící, laminátové podlahy jsou opatřeny systémem Quick-step. Pokud byste přece jen uvítali pomocnou ruku odborníka, společnost SPO se postará o veškerou pokládku vaší nové, perfektní podlahy.

Zajděte na naši vzorkovnu v Šaldově ulici v pražském Karlíně a prohlédněte si dveře a podlahy, které perfektně doplňují stylové série obkladů, dlažeb a sanity.

Výrobci designových klenotů

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

  • velkoobchodní prodejpředem domluvené schůzky zákazníků na kompletní rekonstrukci a realizaci.
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 725 807 871.

 

Otevírací doba ve všední den zůstává stejná. Sobota otevřeno jen na pobočce Plzeň.

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz