ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PODLAHY

Dokonalé podlahy

Podlaha je základním a také nejvíce namáhaným prvkem každého interiéru. Výběr dokonalé podlahy podléhá nárokům dané místnosti, v potaz bychom měli brát také náročnost údržby a rozhodně bychom neměli zapomínat ani na styl bydlení či zařízení interiéru. V naší nabídce naleznete kvalitní podlahy pro každý interiér! Objevte naši vzorkovnu >

Podlahy podle vašich představ

Je váš absolutní favorit, na kterého nedáte dopustit, dřevěná podlaha? Nebo jste příznivcem vinylových či laminátových plovoucích podlah? Ať je to tak či onak, v naší nabídce naleznete nepřeberné množství jejich barevných provedení i dalších materiálových variací podlahových krytin jako jsou koberce či PVC. Vybírat můžete z dekorů jako je mramor či odstínů dub, ořech či wenge. Nebojíte se moderních trendů? I vy si z našeho sortimentu jistě vyberete. Moderní vzhled vašemu interiéru dodá velkoformátová dlažba v bílých, šedých i zemitých odstínech a mnoha povrchových úpravách.

Položení podlah

Pokládka našich podlah je jednoduchá a zvládnete jí i sami. Vinylové podlahy z naší nabídky jsou mnohdy samolepící, laminátové podlahy jsou opatřeny systémem Quick-step. Pokud byste přece jen uvítali pomocnou ruku odborníka, společnost SPO se postará o veškerou pokládku vaší nové, perfektní podlahy.

Zajděte na naši vzorkovnu v Šaldově ulici v pražském Karlíně a prohlédněte si dveře a podlahy, které perfektně doplňují stylové série obkladů, dlažeb a sanity.

Výrobci designových klenotů

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu