ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vdechněte svým obkladům život s HYPERTOUCH

Dotkněte se budoucnosti. Představte si interiér, jako z jiného světa. Čisté linie, elegantní design, luxusní materiály a něco kouzelného navrch, co je skryto pod povrchem. Kde je všechna pozornost upřena na obklady a vyladěnou sanitu, aniž by se nechala narušit praktickými nezbytnostmi, jako jsou vypínače. Tady hraje hlavní roli design. Navíc pro to, abyste ji doladili k naprosté dokonalosti a navodili si atmosféru, kterou zrovna chcete, stačí jediný dotyk. Skupina Iris Ceramica Group, do které patří i naše oblíbená italská značka ARIOSTEA, umí vdechnout koupelně život. Kouzlo skryté pod povrchem aktivujete jedním jemným dotykem… v ten moment se vaše koupelna promění v místo, kde se snoubí krása, klid a moderní technologie. Seznamte se s HYPERTOUCH, technologií, která která mění starý svět v nový. Povrch obyčejných velkoformátových obkladů se jediným dotekem transformuje v  ovládací zařízení, čehokoliv si budete přát. Minimalismus tak zažívá více než renesanci. A vy můžete být u zrodu této nádhery. Pojďme si říct více.

Technologie Hypertouch

HYPERTOUCH v sobě snoubí dva světy. Interaktivitu a čistý design.

Iris Ceramica Group reaguje na dění ve světě, kde to, co není interaktivní, není ani konkurenceschopné. Očekáváme, že s námi budou komunikovat telefony, auta i domácnost. Proto Iris Ceramica Group vdechla trochu života i do obkladů a dlažeb. Tato špičková technologie umožňuje ovládat světla, elektroniku, audio-video zařízení, stínění oken, termostat a další zařízení v koupelně pouhým letmým dotykem

Systém Hypertouch je navržen tak, aby se bez problémů integroval do jakéhokoli koupelnového dekoru. A to ve svislé i vodorovné poloze. Díky své neviditelnosti zachová elegantní, minimalistický vzhled, a přesto je pod povrchem propojen s pokročilými funkcemi. Stačí letmý dotek a aktivujete integrovaný systém senzorů.

Kromě technologií, zahraje HYPERTOUCH i na vaší estetickou strunu…. Tento inovativní systém je totiž takřka neviditelný. Díky minimalistickému designu je zachována kontinuita keramického povrchu obkladu nebo interiérové dlažby. Toto intuitivní rozhraní eliminuje potřebu tradičních přepínačů a dálkových ovladačů a poskytuje bezproblémový a pohodlný způsob interakce se systémem chytré domácnosti. Úroveň ovládání a automatizace zvyšuje celkové pohodlí a komfort zážitku z chytré domácnosti, díky čemuž se skutečně dotýká budoucnosti moderního bydlení.

Jaké jsou výhody technologie HYPERTOUCH?
Elegantní minimalistický design
Tvůrčí svoboda při zařizování interiéru
Dynamické a interaktivní prostředí

Jak se systém HYPERTOUCH instaluje?

Asi vás hned napadne, že instalace nové technologické vychytávky nebude nejjednodušší… To ale není pravda. K instalaci stačí zavolat kvalifikovaného elektrikáře, který zařízení připojí. Ano, technologie Hypertouch funguje stejně, jako běžné zařízení. Tak jednoduché to je. Za nás je velké plus i to, že ho lze umístit na svislé i vodorovné povrchy. Klíčová je přitom jen tloušťka obkladu a dlažby, která musí být do 12 mm.

Ve zkratce

Díky technologii HYPERTOUCH lze keramické povrchy skupiny Iris Ceramica Group (tedy nejen ARIOSTEA, ale i Fiandre, FMG, Porcelaingres a SapienStone) s tloušťkou až 12 mm přeměnit na skutečné ovládací panely pro zapínání a vypínání osvětlení, vytápění, audio-video systémů a také ovládání dveří a oken v domácnosti.

HYPERTOUCH, to se musí zažít

Technologie HYPERTOUCH byla představena již dříve na veletrhu Cersaie 2021. Jako každá unikátní novinka i tato potřebovala ještě trochu dozrát, než dostala oficiální vstupenku do našich domácností. Teď už nám nic nebrání přivítat jí s plnou parádou / s otevřenou náručí. Už v roce 2021 o ní tvůrci mluvili jako o vizi, která „zaručí trvalou krásu“ a přispěje k designovému rozmachu v našich obyčejných interiérech. Přijďte si na HYPERTOUCH „sáhnout“ do našeho studia SOUKUP EXPERIENCE. Věřte, že to bude zážitek, na který dlouho nezapomenete! V SOUKUP EXPERIENCE jsme technologii HYPERTOUCH představili při KARLÍN Night 2023 a sklidila obrovský úspěch. Nenechte si tuto novinku ujít.