REALIZACE

Realizované projekty

Prohlédněte si prostřednictvím fotografií prostory, které jsme pomáhali realizovat. Nalezněte mezi nimi inspiraci nebo dokonce předlohu pro svůj vysněný domov. Do některých jsme dodali obklady, jinde dlažbu nebo sanitární keramiku a někde od nás mají celé interiéry.

Kaple Navštívení Panny Marie Plzeň Litice

Kaple Navštívení Panny Marie Plzeň Litice

Bohatých zkušeností s pokládkou velkoformátových dlažeb využili pracovníci naší sesterské společnosti SPO při realizaci v Plzni – Liticích. O projekt pokládky nové dlažby se Sdružení Plzeňských Obkladačů postaralo doslova od A do Z.

Restaurace Hong Kong Karlín Praha

Restaurace Hong Kong Karlín Praha

V karlínské ulici Thámova, jen několik desítek metrů od naší pražské pobočky Soukup Experience, vznikla restaurace Hong Kong Karlín, do níž se skvěle hodila dlažba věrně imitující dřevo Treverkfusion z produkce italské společnosti Marazzi.

Prodejna Cerruti 1881  Praha

Prodejna Cerruti 1881
Praha

Byli jsme u rekonstrukce prodejny luxusní značky Cerruti 1881. Zákazník si vybral velkoformátovou dlažbu Evolutionstone Pietra Di Brera značky Marazzi v neutrální béžové barvě, aby na sebe nepoutala pozornost. Sortiment tak krásně vynikne.

Tower Park Žižkov  Praha

Tower Park Žižkov
Praha

Žižkovská věž je neodmyslitelnou dominantou hlavního města, proto požadavky na rekonstrukci interiéru zahrnovaly dominantní velkoformátové dlažby, obklady s jemnými elegantními barvami kopírující aktuální trendy značky Marazzi.

Restaurace Brasileiro  Praha

Restaurace Brasileiro
Praha

Klient požadoval kvalitní obklady s originálními designováni prvky, které by tématicky ladily s konceptem restaurantu. Naši designéři vytvořili speciální tisk na dlaždice, který odolá vlivům okolí a provozu s důrazem na důkladné čistění.

Prodejna Coccinelle  Praha

Prodejna Coccinelle
Praha

Zákazník si vybral dlažbu s imitací mramoru od výrobce Refin, která je položená ve dvou doplňujících se rozměrech. Jedná se o prodejní prostory, byla tedy zvolena neutrální šedá barva, aby na sebe při výběru produktů nepoutala pozornost.

Moderní koupelna  Praha

Moderní koupelna
Praha

Do své koupelny v krásném pražském bytě si zákazník vybral produkty luxusního výrobce Aparici. Série Build zahrnuje velkoformátové obklady a dlažby s imitací betonu a cementu, které v sobě spojují jedinečný design s prémiovou kvalitou.

Luxusní vily Diamantica  Praha

Luxusní vily Diamantica
Praha

Byli jsme při výstavbě čtyř luxusních Vil Diamantica. Investor si pro interiér tohoto luxusního bydlení vybíral jen to nejlepší. Do koupelen byly použité velkoformátové obklady a dlažby v imitaci kamene v tlumených přírodních odstínech ze série Stone Collection.

JOY Burger Bar  Praha

JOY Burger Bar
Praha

Hlavním motivem baru je elegantní retro styl, který zahrnuje nejen nábytek, ale i obklady, podsvícené schodovky a sanitu. Naši designéři po konzultaci s investorem zvolili prvky z produkce Marazzi Treverkhome, které umocnily celý interiér.

Nenašli jste v našem výběru tu pravou sérii? Podívejte se do katalogu nebo nás navštivte
na pobočce v pražském Karlíně. Budeme se na vás těšit!

Sledujte nás na Instagramu

Instagram requires authorization to view a user profile. Use autorized account in widget settings