ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Inovovaný bestseller od LAUFEN – ILBAGNOALESSI je pastva pro oči

Pokud sledujete naše sociální sítě, jistě vám neuniklo, že KERAMIKA SOUKUP vyrazila na prestižní německý veletrh ISH 2023. A o trendy a inspiraci zde rozhodně nebyla nouze. Zvláště společnost LAUFEN se opravdu blýskla. Za zmínku stojí její inovativní kolekce ILBAGNOALESSI.

ILBAGNOALESSI = bestseller od LAUFEN

LAUFEN - KERAMIKA SOUKUPUž od svého začátku (uvedena byla v roce 2002) představuje ILBAGNOALESSI zcela nový přístup ke koupelnovému designu. Jde o jednu z nejdéle nabízených a také nejúspěšnějších kolekcí společnosti LAUFEN. Nyní ale nabírá kolekce ILBAGNOALESSI zcela nový rozměr. Klasický design je reinterpretován s ještě plynulejšími a měkčími, dá se říct, přírodnějšími liniemi. Díky tomu se stává z koupelny hotové umělecké sochařské dílo. Toho je dosaženo jak pomocí designu, tak pomocí unikátních materiálů.

Švýcarské společnosti LAUFEN se podařilo vytvořit jedinečný mimořádně pevný materiál Saphirkeramik, který dokáže být nejen pevný, ale i velmi tenký. Díky tomu může LAUFEN popustit uzdu své fantazie a vytvářet tvary, které by před dvaceti lety, kdy série ILBAGNOALESSI vznikla, nebyly myslitelné.

Stefano Giovannoni, dvorní designér této kolekce, mohl díky mimořádným vlastnostem inovativního materiálu opravdu experimentovat. Navrhl umyvadla se zaoblenými tvary v různých velikostech a dodal svěží vzhled ikonickému umyvadlu Tuna.

Sanitární keramika v matu a navíc v moderní bílé, černé i gurmánsky kávové

Co je ale na nové podobě ILBAGNOALESSI opravdu výjimečné, jsou nové povrchové úpravy a barevná provedení. Matné povrchy v kombinaci s odstíny bílé, černé a gurmánsky kávové dodávají celé kolekci opravdu moderní „image“.

ILBAGNOALESSI se ale nesoustředí pouze na koupelnovou keramiku. Nabízí také řadu nového koupelnového vybavení, například stylové skříňky. V designu kolekce se snoubí dřevěné dekory, teplé zemité tóny barevného lamina i kamenina.

Dost bylo ale slov. Tato kolekce je především pastva pro oči. Pokochejte se u fotek a inspirujte se.

LAUFEN VANA KERAMIKA SOUKUP - černý matUMYVADLO LAUFEN KERAMIKA SOUKUP - černáVANA LAUFEN KERAMIKA SOUKUP - béžová