ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Dveře

Interiérové dveře jako první vítají vaše hosty a utvářejí jejich prvotní dojem z vašeho domova. Jsou vstupními branami do jednotlivých místností a ač se může na první pohled zdát, že jsou nenápadnou a vlastně nepodstatnou ozdobou interiéru, pravdou je, že jemně dokreslují styl i atmosféru celé místnosti. Pokud hledáte dokonalé dveře pro váš domov, najdete je u nás!

Objevte naši vzorkovnu >

Dveře přesně pro vás

Nabízíme falcové a bezfalcové dýhované dveře v odstínech borovice, buk, smrk, ořech a dub. Najdete u nás také variace skleněných i částečně prosklených dveří do moderních i klasicky zařízených prostor, velmi oblíbenou a decentní klasiku v podobě bílých dveří, které sluší každému interiéru. V případě, že bílá není úplně to pravé, nechte se oslnit a vyberte si ze škály barev a odstínů dveří z materiálu CLP. Co takhle život jako na zámku? Dejte šanci dvoukřídlé variantě dveří pro velkolepý dojem. Vyžaduje váš domov chytré a prostorově úsporné řešení oddělení místností? Posuvné dveře a stěny jsou jasná volba! Naše široká nabídka vás zkrátka rozhodně nezklame!

Bezproblémový výběr

Osobní preference, vkus a styl každého zákazníka je pro nás naprostou prioritou, proto nabízíme výjimečnou možnost kombinace materiálů, barev i dekorů dveří a skel, tak aby výsledek zcela odpovídal vašim představám či požadavkům. V našem showroomu vám odborně poradíme s výběrem té nejlepší varianty. Můžete si zde také klidu sami prohlédnout nabízený sortiment i zapůjčit vzorky dekorů pro lepší představu. Dělá vám starosti finální realizace? Všechny své obavy můžete hodit za hlavu. O převoz všech vašich dveří a profesionální montáž se postará společnost SPO Plzeň.

Zajděte na naši vzorkovnu v Šaldově ulici v pražském Karlíně a prohlédněte si dveře a podlahy, které perfektně doplňují stylové série obkladů, dlažeb a sanity.

Výrobci designových klenotů

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu