ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
chodba s dlazbou ze serie Grunge

Série CHALK: Kdo říká, že beton nedokáže zútulnit prostory?

Pokud jste dosud měli dojem, že se obklady v imitaci betonu hodí jen do interiérů vedených v industriálním stylu, přesvědčíme vás o opaku. A rádi!

Když se mluví o betonu, nebývá to zrovna rozhovor o nejmalebnějších zákoutích světa ani samotných interiérů. A to je přitom škoda – není totiž beton jako beton. Série CHALK vám to dokáže a my věříme, že se jí to povede hned na první pokus.

 

Jednoduchost vs. nápaditost. To je, oč tu běží

Beton jako takový má design jednoduchý, možná dokonce až jednolitý. Rozhodně ale nemusí být jednotvárný nebo nudný!obklady v imitaci betonu, které tvoří sérii CHALK, si můžete nadiktovat jednoduchost, ale i fantastickou nápaditost.

Součástí série jsou obklady ve čtyřech provedeních – tři jsou jednobarevná (Butter, Avio, Grey) a čtvrté, nazvané Origami Grey, už je kreativní za vás. Na stejně velkém formátu obkladu najdete všechny tři zmíněné jednobarevné designy, a to v dokonalém rozvržení, které každý prostor parádně oživí, aniž by ovšem působil nepříjemně rušivě. Výsledný 3D efekt vás nadchne!

Chalk butter    Chalk avio    Chalk grey    Chalk origami grey

Zcela pochopitelně ale můžete s různými designy libovolně nakládat i vy. Série CHALK snadno zajistí dokonale „čistý“, v dobrém smyslu slova jednoduchý interiér. Na druhé straně si s ním můžete dosyta vyhrát a získat z prostoru optické maximum, které bude očím jen lahodit.

Formát, se kterým se snadno nakládá

Všechny obklady série CHALK mají formát 25 x 76 cm. S tím můžete, ale taky vůbec nemusíte experimentovat. Vždy budete vědět, co od každého dalšího kousku očekávat. A kdyby ne, s radostí vám připravíme grafický návrh!

Do domácnosti, nebo do komerčních prostor?

Klidně obojí. Pokud neřešíte jen své vlastní bydlení, ale třeba i nějakou tu provozovnu, která vyžaduje reprezentativní styl, CHALK vás nezklame. Tyto obklady padnou jako ulité klidně
i do kavárny, cukrárny a podobných míst, kde má být všem za každých okolností příjemně.