ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

INSPIRACE PŘÍRODNÍMI ŽIVLY: 3D NÁVRH MALÉ KOUPELNY – VZDUCH

Jak dostat do koupelny vzdušnost? Možná je klíčem k takové koupelně inspirace přírodou. V předchozích dvou referencích jsme vám představili 3D návrhy koupelen inspirované dvěma přírodními živly – ohněm a vodou. Tuto sérii uzavřeme dnes poslední vizualizací, která svou inspiraci čerpala v elementu vzduchu. Podařilo se nám vnést do prostoru opravdu malé koupelny trochu vzdušnosti a lehkosti větru, nebo všechny naše dobré nápady odfouknul vítr kamsi opodál?

Při výběru obkladů a dlažby pro koupelnu ve znamení elementu vzduch jsme se drželi hlavně jednoduchosti a čistoty. V prostoru jsme proto nechali zcela zazářit lesklé koupelnové obklady Absolut White, které svým ledově chladným bílým odstínem vyvolávají pocit svěžího jarního větru. Součástí série jsou také dekorativní obklady s reliéfní strukturou. Jemně zvlněné linie dekoru připomínají vánkem zčeřenou vodní hladinu. Aby tento dekor co nejvíce vynikl a dostalo se mu náležité pozornosti, vyhradili jsme pro něj celou jednu stěnu v prostoru sprchového koutu. Bílá sice malou koupelnu umí dokonale prosvětlit, nicméně do ní umí vnést i nepříjemnou sterilitu. Pro zútulnění a zpříjemnění celkové atmosféry jsme vsadili na dlažbu v imitaci dřeva. Keramická dlažba Treverkhome v odstínu Larice je světlá, zároveň hřeje na pohled a výborně si rozumí nejne s bílými obklady, ale také s černými kovovými koupelnovými doplňky a vodovodními bateriemi. Jednoduché kovové prvky jsou natolik kontrastní, že v prostoru vytvářejí jemnou iluzi levitace, která dokonale podtrhuje vzdušnou inspiraci.

Oslovila vás tato minimalistická koupelnová variace na přírodní téma? Rádi pro vás navrhneme podobnou oázu klidu, stačí se zastavit na naší pobočce!

Fotogalerie 3D vizualizace

Sledujte nás na Instagramu