ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

INSPIRACE PŘÍRODNÍMI ŽIVLY: 3D NÁVRH MALÉ KOUPELNY – VODA

Zajímavých nápadů pro malé koupelny asi nikdy nebude dostatek. Pojďme společně zbořit dogma, že v malé koupelně musíte respektovat pravidla a fantazii držet na uzdě. V předchozím příspěvku této naší kategorie jsme vám představili první vizualizaci industriálně laděné malé koupelny inspirované přírodou, konkrétně elementem ohně. Dnes vám představíme další část této přírodní série, v rámci které jsme se v návrhu rozhodli přetavit do podoby moderní koupelny element vody.

Kde je voda, tam je život. Proto jsme v kompozici vsadili na výrazný obklad v tmavě zelenomodrém odstínu reprezentující svět rostlin i tajemno hlubiny oceánů, který dodá celku působivý akcent. Malé koupelny se většinou potýkají s nedostatkem světla. Aby prostor nepůsobil stísněně kvůli výraznému tmavému obkladu, zbytek koupelny jsme oblékli do světle šedého kabátku velkoformátové série. Koupelnové obklady Ghost v imitaci betonu perfektně vystihují čistotu, průzračnost a také živelnost vodního elementu a s tmavě zelenou se skvěle doplňují. Pro jemné rozbití světle šedého monochromu jsme zvolili dva různé odstíny z jedné série – obklady v odstínu Ivory, dlažbu v odstínu Grey. V případě koupelnových baterií a dalších doplňků jsme vsadili na jednoduchost a nadčasovou klasiku – tedy lesklé chromové provedení. Výborně dle nás ladí nejen k elementu vody, ale i do celé kompozice, kterou ponechávají v jemném duchu.

Zaujala vás koupelna inspirovaná vodním živlem? Prohlédněte si ji podrobně a ze všech úhlů v naší fotogalerii. Pokud i vy sníte o podobné moderní koupelně, navštivte naši pobočku – rádi vám vypracujeme originální 3D návrh koupelny přesně podle dispozic vašeho prostoru a vašich požadavků!

Fotogalerie 3D vizualizace

Sledujte nás na Instagramu