ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

INSPIRACE PŘÍRODNÍMI ŽIVLY: 3D NÁVRH MALÉ KOUPELNY – OHEŇ

Každou sezónu nás oslovují nové trendy a snaží se nás získat na svou stranu. Originalita a jedinečnost, po které v interiéru toužíme vždy nejvíce na nás může ale může číhat úplně někde jinde. Třeba i tam kde bychom ji vůbec nečekali. Nekonečným a nevyčerpatelným zdrojem inspirace i pro naše moderní interiéry může být příroda. Jak by vypadala například moderní koupelna inspirovaná základními přírodními živly? Na to jsme se zaměřili v 3D návrzích pro 3 různé malé koupelny. První koupelnou, kterou vám dnes představíme je koupelna inspirovaná elementem ohně.

Jako zástupce žhnoucích plamenů a sálajícího ohnivého horka jsme si zvolili sérii obkladů v imitaci kovu. Celkově jsem se rozhodli pro jemnou stylizaci celé koupelny do industriálního stylu. Velkoformátové obklady Interno 9odstínu Rust a Pearl společně tvoří příjemnou kompozici a připomínají do ruda rozpálený a ledově chladný kov. Pro větší zdůraznění industriálního stylu a doladění kompozice jsme vsadili na designově velmi jednoduché a čistě funkční koupelnové doplňky a vodovodní baterie v černém provedení.

Pro jakoukoliv malou koupelnu je naprosto zásadní, aby nepůsobila ještě menší než je. Toho se nám podařilo docílit tím, že jsme obkladům světlejšího odstínu přisoudili dominantní roli v prostoru a celku ponechali jednoduchost. Malé koupelně také pomáhá získat nějaké to světlo a optické centimetry navíc velké kulaté zrcadlo v decentním černém rámu.

Prohlédněte si náš 3D návrh koupelny ve fotogalerii a posuďte sami – i v malé koupelně můžete zažít výjimečnou atmosféru!

Fotogalerie 3D vizualizace

Sledujte nás na Instagramu