ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

3D NÁVRH MALÉ KOUPELNY V GLAMOUR STYLU

Může se zdát, že v malé koupelně si příliš vymýšlet nemůžete. A to nejen z hlediska vybavení, ale také designu. Pro malé prostory platí obecná doporučení, která mají být zárukou toho, že se zbytečně neokrademe o další optické centimetry a nebudeme se cítit v interiéru stísněně. Někdy ovšem není na škodu vybočit ze zajetých kolejí a zkusit se vzbouřit proti nastaveným pravidlům a normám. Perfektním důkazem toho, že malá koupelna nemusí být pouze bílá, ale může být i luxusní, stylová a trendy, je tato dnešní realizace, která bude pro mnohé jistě i velkou inspirací a tím správným impulzem ke změně.

Jedním z velkých hitů následující sezóny, který s námi jistě nějaký čas zůstane i nadále, protože vypadá v koupelnách naprosto božsky, jsou obklady s bohatým florálním motivem. Do těch se zamilovala i naše zákaznice a vysnila si je pro svou novou koupelnu. Výrazný dekor na malém prostoru? Ano, jde to. Chce to pár designérských fíglů se špetku promyšleného kombinování a luxusní koupelna v glamour stylu přesně podle přání a bez kompromisů je na světě. Jak si můžete všimnout, výraznému obkladu byl v koupelně ponechán poměrně velký prostor a přesto nedochází k optickému zmenšení interiéru. Zásluhu má na tom umístění do sprchového koutu a na stěnu za zrcadlo, tak i kombinace se světle šedými obklady a dlažbou. Ty zachovávají prostoru vzdušnost a také jej prosvětlují. Působivým prvkem, který v sobě snoubí všechny zajímavé detaily, jako je hexagonová dlažba či koupelnové doplňky a baterie ve zlaté barvě, jsou šedozlaté obklady na hlavní stěně u oválného zrcadla.

Dokázali byste si představit koupelnu v takovém stylu i u sebe doma? Možná o podobné dokonce sníte, ale zároveň máte pochybnosti. V takovém případě vám mohou pomoci v rozhodování a výběru naše 3D návrhy koupelen. Využijte, stejně jako tato klientka, našich profesionálních služeb, nechte si poradit, či případně rovnou navrhnout koupelnu svých snů. Jsme si jisti, že nebudete litovat!

Fotogalerie realizace

Sledujte nás na Instagramu