Moderní dlažba v imitaci dřeva NEST – skutečný charakter současného interiéru 

Jen málokterý materiál dodá interiéru tolik osobitého stylu jako dřevo. A nemusí to být pouze masiv. Dřevěný dekor v posledních letech zraje jako víno a těší se skutečně realistickým zpracováním na vinylu, PVC a hlavně pak na keramických obkladech a dlažbě. Dlažbě motiv dřeva sluší a rozhodně nezná žádné limity a hranice. Jedním dokonalým příkladem za všechny je dlažba série NEST.

Kuchyně, jídelna, ložnice, obývací pokoj, chodba i koupelna. Není místo, kterému by dřevo neslušelo. Že dřevo patří jen do rustikálního stylu? Ale kdeže! To je velký omyl, o kterém vás také dlažba NEST velmi lehce přesvědčí. Čtyři nabízené odstíny dlažby NEST se dokonale přizpůsobí jakémukoliv konceptu interiéru. Moderní domov s duší industriálního stylu nebo minimalismu tedy rozhodně není žádnou překážkou.

Série NEST nabízí pouze jedinou velikost dlaždic. S rozměrem 20 x 120 cm lze dlažbu zařadit mezi velkoformátové. Tento rozměr připomínající klasická prkna ještě více podtrhuje realističnost dřevěné imitace. I když jde o poměrně velký formát, neznamená to, že si nemůžete pohrát s pokládkou. Vytvořte dokonalou iluzi prkenné podlahy, nebo zkuste klasicky elegantní parketovou pokládku.  Jedno je jisté – s dlažbou NEST získáte pro svůj interiér neobyčejnou a nadčasově stylovou atmosféru s moderní i klasickou tváří. 

Dlažba v imitaci dřeva Nest
Rustikální keramická dlažba Nest
Rustikální koupelnová dlažba a obklady Nest v imitaci dřeva
Moderní dlažba a obklady v imitaci dřeva NEST
Moderní keramická dlažba a obklady NEST
Dlažba v imitaci dřeva Nest

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

  • velkoobchodní prodejpředem domluvené schůzky zákazníků na kompletní rekonstrukci a realizaci.
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 725 807 871.

 

Otevírací doba ve všední den zůstává stejná. Sobota otevřeno jen na pobočce Plzeň.

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz