ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Moderní dlažba v imitaci dřeva NEST – skutečný charakter současného interiéru 

Jen málokterý materiál dodá interiéru tolik osobitého stylu jako dřevo. A nemusí to být pouze masiv. Dřevěný dekor v posledních letech zraje jako víno a těší se skutečně realistickým zpracováním na vinylu, PVC a hlavně pak na keramických obkladech a dlažbě. Dlažbě motiv dřeva sluší a rozhodně nezná žádné limity a hranice. Jedním dokonalým příkladem za všechny je dlažba série NEST.

Kuchyně, jídelna, ložnice, obývací pokoj, chodba i koupelna. Není místo, kterému by dřevo neslušelo. Že dřevo patří jen do rustikálního stylu? Ale kdeže! To je velký omyl, o kterém vás také dlažba NEST velmi lehce přesvědčí. Čtyři nabízené odstíny dlažby NEST se dokonale přizpůsobí jakémukoliv konceptu interiéru. Moderní domov s duší industriálního stylu nebo minimalismu tedy rozhodně není žádnou překážkou.

Série NEST nabízí pouze jedinou velikost dlaždic. S rozměrem 20 x 120 cm lze dlažbu zařadit mezi velkoformátové. Tento rozměr připomínající klasická prkna ještě více podtrhuje realističnost dřevěné imitace. I když jde o poměrně velký formát, neznamená to, že si nemůžete pohrát s pokládkou. Vytvořte dokonalou iluzi prkenné podlahy, nebo zkuste klasicky elegantní parketovou pokládku.  Jedno je jisté – s dlažbou NEST získáte pro svůj interiér neobyčejnou a nadčasově stylovou atmosféru s moderní i klasickou tváří. 

Dlažba v imitaci dřeva Nest
Rustikální keramická dlažba Nest
Rustikální koupelnová dlažba a obklady Nest v imitaci dřeva
Moderní dlažba a obklady v imitaci dřeva NEST
Moderní keramická dlažba a obklady NEST
Dlažba v imitaci dřeva Nest