ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Žlutá a šedá – barvy roku 2021 sluší moderní koupelně, ale i celému interiéru

Nový rok s sebou vždy přináší nové příležitosti, začátky, více či méně splnitelná předsevzetí a také nové trendy. Společnost Pantone vyhlásila, tak jako každý rok, barvu roku 2021. Oproti ostatním rokům získal ovšem rok 2021 barvy dvě. Nasledující sezóny se ponesou v tónech a barevné kombinaci žluté a šedé, kterou zejména interiérový design naprosto miluje. Hledáte inspiraci pro nový kabátek vašeho interiéru? Předvedeme vám, jak s barvami roku pracovat v moderní koupelně i kuchyni a nikdy nešlápnout vedle.

Žluté a šedé to vedle sebe náramně sluší. Tohle barevné kombo působí svěže, má v sobě energii, díky šedé i trochu střídmosti a rozhodně není záležitostí jen jednoho interiérového stylu. S kombinací žluté a šedé vytvoříte nádherný interiér v duchu skandinávského stylu, moderního retra i industriálního stylu. Stačí si k tomu jen vybrat ty správné partnery.

Prvním z řady keramických obkladů v barvách roku, který rozhodně stojí za zmínku, je série retro koupelnových obkladů BOLD. S jemným reliéfem a tlumeným žlutým odstínem vykouzlíte nápaditou moderní koupelnu, která neztratí svůj šmrnc a atraktivitu ani po několika letech. O něco výraznější, ale nabízející podobnou atmosféru, jsou retro obklady OUTFIT. Ty jsou skvělou volbou i do prostoru kuchyně, který doslova rozzáří.

Velkoformátové obklady v imitaci betonu GHOST

Je vám žlutá příjemnější spíše jako zajímavý akcent? Na dominantní barvu interiéru můžete pasovat i šedou. V takovém případě bychom asi jen stěží hledali lepčí zástupce než jsou obklady v imitaci betonu GHOST a dlažba v imitaci kovu INTERNO. S oběma zmíněnými sériemi dokážete i s malým žlutým akcentem dosáhnout poutavého výsledku v industriálním nebo skandinávském stylu.

Tak co, trefili se v Pantone do vašeho vkusu? Prohlédněte si naši fotofalerii a inspirujte se některými stylovými řešeními. 

Velkoformátové obklady GHOST v imitaci betonu
Koupelnové obklady BOLD
Koupelnové obklady BOLD
Retro obklady OUTFIT
Velkoformátové obklady v imitaci kovu INTERNO
Inspirace barevná koupelna ze série BOLD
Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci betonu Ghost
Retro obklady série Outfit
Obklady v imitaci kovu Interno