ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

INSPIRACE PRO KOUPELNY A KUCHYNĚ V RETRO STYLU

Zářivé barvy, hravé vzory a prostá radost ze života – takový je retro styl. Chcete-li svému domovu vlít do žil novou energii, jistě není lepší volby. Rozehrajte ve svém interiéru hru barev a dekorů, z nichž vás bude přecházet zrak a do kterého nuda nebo špatná nálada mají jednoduše vstup zakázán. Retro je styl pulzující optimismem a svěží modernitou, která má své místo zejména v současných interiérech městských domů a hlavně bytů. Najděte s naší pomocí tu správnou inspiraci pro retro koupelny a kuchyně!
Inspirace hravé a barevné koupelny ze série PLAY
Inspirace luxusní koupelny ze série ACCORD
Retro styl je stejně jako styl vintage takovým malým návratem do minulosti. Nicméně retro z ní přináší zpět něco trochu jiného než je nostalgie, romantika a sladké stýskání si potom, co již není. Retro styl pracuje s tím nejlepším z 50. až 70. let minulého století. Nebojí se vytáhnout zcela konkrétní prvky či designy a bez ostychu je zasadit do současného interiéru. Tím se stává určitým mostem mezi minulým a současným a tvoří spojení, která mají potenciální přesah do budoucích trendů interiérového designu. Co se materiálů i dekorů týče, retro se vzdaluje od inspirace přírodou.
Upřednostňuje moderní a inovativní materiály  jako je sklo, stříbrný leštěný kov či plast. Vzdává se inspirace florálními a ornamentálními dekory a svůj hlavní smysl nalézá v sytých, energických barevných odstínech i  geometrických vzorech všeho druhu. Retro se rozhodně nebojí vystoupit z řady extravagancí ani originální nápaditostí a strhnout na sebe pozornost. Nebojte se experimentů na poli barevných kombinací ani vzorů. Svázanost pravidly tu jednoduše nemá místo a dovoleno je vše, na co si troufnete. Pokud se ale přece jen budete chtít držet více při zemi, k celkovému oživení prostoru vám u retro stylu vystačí i jediný dominantní prvek.
Inspirace - barevné obklady ze série OUTFIT
Inspirace tmavé koupelny HARLEQUIN
Retro obklady a dlažby jsou zcela věrné základním znakům stylu. Dokonalým příkladem jsou třeba skleněné luxfery či miniobklady o rozměrech 10×10 cm v jasných pastelových barvách. Retrem milovaná geometrie se do obkladů promítá nejen jako kontrastní dekor, ale také v podobě něžně působících pravidelných struktur, které jsou dokonalým reprezentantem moderního retro stylu. Na své si tedy přijde rozhodně každý.
Velkoformátová série v imitaci mramoru Sensi Widei
série kuchyňských obkladů Lume
Série rustikálních vintage obkladů Veinte
série kuchyňských obkladů Lume
Dekorativní obklady ze série DECO

Výrobci designových klenotů

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu