Imitace zkamenělého dřeva, která sluší terase i obývacímu pokoji

Imitace materiálů představují pravděpodobně to nejzajímavější v současné nabídce keramických obkladů a dlažeb. Podlehli jste také jejich kouzlu, ale hledáte pro svůj interiér něco opravdu výjimečného? Možná, že přesně to pravé vám nabídne série FOSSIL. Tahle série se totiž nedrží imitace klasických materiálů. Ani mramor, ani dřevo a ani kámen – FOSSIL zdobí originální dekor zkamenělého dřeva.

Velkoformátová dlažba Fossil toho má hodně co nabídnout nejen co se týče působivého dekoru. Okouzlí vás celkem čtyři barevné odstíny obkladů a dlažeb, které jsou vhodné pro všestranné použití. Dlažbu a obklady můžete použít kdekoliv v interiéru – v obývacím pokoji, ložnici, chodbě i koupelně, ale jsou vhodné i do exteriéru. Zde s jejich pomocí můžete následovat trend propojení venkovních a vnitřních prostorů plynulým přechodem jednoho dekoru třeba z obýváku rovnou na terasu.

A s čím sérii Fossil kombinovat? Už na první pohled je jasné, že tento dekor je natolik výrazný, že mu sluší pouze decentní a nenápadní společníci. Série vynikne zejména pod taktovkou minimalistického stylu. Máte ale odvahu na experiment? Odpovědí je industriální styl. Fossil a imitace kovu v si budou jistě skvěle rozumět.

Dlažba a obklady Fossil imitace zkamenělého dřeva
Dlažba a obklady Fossil imitace zkamenělého dřeva
Obklady a dlažba Fossil imitace zkamenělého d
Dlažba a obklady Fossil imitace zkamenělého dřeva
Dlažba a obklady Fossil imitace zkamenělého dřeva
Série Fossil

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

  • velkoobchodní prodejpředem domluvené schůzky zákazníků na kompletní rekonstrukci a realizaci.
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 702 151 048.

 

Otevírací doba zůstává stejná. 

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz