ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Série rustikálních obkladů a dlažeb s esencí jižanského temperamentu

Rustikální styl patří v českých domácnostech k těm nejoblíbenějším. A rozhodně se není čemu divit. Přináší klid, blízkost přírody i přívětivě hřejivou náruč, která je vždy otevřená a připravená nás obejmout na konci pracovního dne, a to ať už byl náš den jakýkoliv. Teď ale ruku na srdce – někdy i oázám klidu a harmonie neuškodí dodat špetku energie či kontrastu, které se postarají o vizuální či atmosférický vzruch vyhánějící nudu a monotónnost. Jak na to v případě rustikálního stylu? Vsaďte na temperament a styl jižních národů!

Jižní národy jako Italové a Španělé si ve svých venkovských domovech velmi často také potrpí na rustikální styl i atmosféru, ovšem s jednou záměnou – místo kontrastních ornamentů, které zde tolik milujeme, dávají prostor zemitým barvám a odstínům ještě více podtrhujících teplo domova.

Máte-li chuť vnést do svého domácího interiéru obdobnou atmosféru, představujeme vám obklady a dlažby Cotti D´Italia. Cihlové odstíny s patinou i s pravidelnými a velmi decentními vintage vzory se postarají o navození té pravé atmosféry italského venkova. Kromě škály rozměrů  a tvarů obkladů i dlažeb, které vybízejí k originálním kompozicím v rámci pokládky, nabízí série i univerzalitu použití. Díky svým vlastnostem ji můžete použít doslova v celém interiéru včetně ložnice i obývacího pokoje.

Zatímco Cotti D´Italia i přes svou výraznou rustikálnost a venkovskou stylizaci osloví i obdivovatele střídmějších a moderních interiérů, druhá série, kterou vám dnes představíme je přesně to pravé pro milovníky ryzí domáckosti a zemitosti rustiku v celé jeho kráse. Obklady série Petraia jsou jako stvořené pro klasickou kuchyni. Malé čtvercové obklady v barevných odstínech červené, béžové, tmavě zelené či cihlové dovolují vytvoření líbivých kompozic, ale o co více – jsou výbornými společníky dekorativním obkladům s motivy ovoce. Toužíte-li tedy po kuchyni s laskavou a milou tváří obklady Petraia budou správnou volbou.

Rustikální dlažba Cotti D´italia

Rustikální styl nemusí mít jen podobu interiéru srubu v pusté divočině. Má i podoby, které sluší modernímu prostoru. Prohlédněte si naší galerii – osloví vás atmosféra jižanského venkova?

Rustikální obklady a dlažba Petraia
Venkovská dlažba Cotti D´Italia
Marazzi COTTI D ITALIA Marrone interior
Rustikální šestiúhelníkový obklad Cotti D´italia
Rustikální venkovská dlažba Cotti D´italia
Série rustikálních obkladů Petraia
Cotti D_Italia