ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

3 tipy na perfektní dlažby do ložnice

Dlažba v ložnici? Možná trochu netradiční nápad, který nemá v českých domovech velkou tradici, ale netradičnost neznamená nepraktičnost ani neestetičnost. Nebo alespoň rozhodně ne v případě keramických dlažeb. Pojďme se podívat na tři dlažby ve třech odlišných vzhledem, které promění vaši ložnici v místo nekonečné stylovosti i moderní nadčasovosti a v cela odlišných stylizacích.

Kdo by nemiloval dřevo v ložnici? Pro jeho rustikální atmosféru chaloupky pod horami nebo útulného hygge dnes nemusíte volit jen masiv. Dlažba v imitaci dřeva Dolphin se postará o dokonalou iluzi dřevěné podlahy i s jejím nezaměnitelným charisma, a to díky hned šesti nádherným barevným odstínům. Mimo to jsou dlaždice dostupné ve formátu klasických prken o rozměru 20 x 120 cm.

Pro koho by bylo dřevo moc velká klasika, může se vydat nevyšlapanou a odvážnou cestou pro skutečné designové dobrodruhy. Tolik milovaný minimalismus s dominancí betonu či kamene bude to pravé pro nekonvenčně moderní ložnici. Toužíte-li po takovém vzhledu, imitace kamene Shapes vám bude perfektním partnerem. Nejen že nabízí škálu nádherných odstínů, ale bohatý je i výběr formátů dlaždic. A to už je kreativní výzva, co říkáte?

Dlažba v imitaci dřeva Dolphin

Trocha extravagance a bohémského stylu ještě nikdy nikomu neublížila. Originální a skutečně luxusní ložnici, kterou by vám záviděl jistě i Velký Gatsby, vykouzlíte s mramorovou dlažbou Ultra Marmi. I když se jedná o imitaci, dlažba je na tolik zdařilá a dokonalá i v těch nejmenších detailech, že s přehledem zmate i zkušené oko kovaného milovníka pravého mramoru. Ultra Marmi nabízíme celkem ve 25 provedeních, ze kterých si jistě dokáže vybrat úplně každý.

Našli jste v našem výběru svého favorita? Pro stále nerozhodnuté nabízíme trochu inspirace ve fotogalerii.

Dlažba v imitaci dřeva Dolphin
Dlažba v imitaci mramoru Ultra Marmi
Dlažba v imitaci kamene Shapes
Dlažba v imitaci dřeva Dolphin
Keramické obklady Shapes