ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Základní prvky skandinávského Hygge pro každý moderní a útulný interiér

Slyšeli jste o HYGGE? Tento interiérový styl pocházející konkrétně z Dánska je esencí pravého domácího štěstí a útulna. Hygge je jako stvořené pro vánoční čas – svíčky, velké pletené deky, kožešiny a třeba i sušené květiny jsou naprostými must have doplňky. Přidá-li se za okny i pár sněhových vloček atmosféra nebude mít chybu.  Dánové prostě umí žít a ne náhodou je Dánsko jednou z nejšťastnější zemí na světě. Jak si dopřát hřejivou pohodu tohoto stylu nejen v období Vánoc, ale i během celého roku a s jakými prvky vykouzlíte pravou hygge moderní koupelnu nebo stylovou kuchyni?

Přírodní materiály jsou základ skandinávskoho stylu a jeho blízký příbuzný Hygge není žádnou výjimkou. Vypadají jednoduše skvěle a výborně se kombinují s dalšími materiály i širokým spektrem barev. Vsaďte na odolnost a perfektní vzhled keramiky – dlažba Dolphin či dlažba v imitaci dřeva Nest nabízejí paletu přírodních odstínů dřev, ze kterých si jistě vyberete ten pravý pro váš domov.

Fandíte minimalističtějším a univerzálnějším vzhledům? Tím pravým pro vás může být atraktivní imitace betonu v podobě velkoformátové obklady Ghost,  ale i dlažba v imitaci kamene Shapes.Vytvoříte s ní velmi jednoduchý a zároveň atraktivní základ interiéru, kterému bude slušet opravdu cokoliv.

Tip: Hygge miluje pastelové tóny růžové, odstín terakoty i tmavě zelenou – zapojte je do interiéru ve formě měkkých doplňků! Ale hlavně nezapomeňte na to hlavní – Hygge je v první řadě o vašem štěstí a pohodě než o aktuálních trendech.

Koupelnové obklady a dlažba Play
Dlažba a obklady v imitaci dřeva
Dlažba v imitaci betonu
Kuchyňské retro obklady Play
Dlažba v imitaci dřeva Dolphin
Keramické obklady Shapes
Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci betonu Ghost
Dlažba v imitaci dřeva Nest