ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Stylové zrcadlo a dvě umyvadla jako absolutní standard

Když se řekne luxusní koupelna, pravděpodobně si každý vybaví koupelnu s vytříbeným výběrem obkladů a dlažby v trendy dekoru vybavenou sprchovým koutem i vanou a také interiér perfektně sladěný do posledních detailů. V posledních sezónách trendy pro luxusní koupelny vyzdvihují na piedestal ovšem ještě dva atributy, bez nichž se jistě žádná moderní koupelna současnosti neobejde. Jaké to jsou? Zajímavé zrcadlo a rozhodně dvě umyvadla.

Zrcadla fungují v prostoru jako nekonečně stylové a originální doplňky a pokud si dáme opravdu záležet, dobře vybrané zrcadlo umístěné na správném místě umí z prostoru vykouzlit skutečnou designovou senzaci a ještě jej opticky zvětšit.

I v prostoru koupelny se můžete odvázat a nedržet se při výběru jen u minimalistických obdélníků bez rámu. Velmi atraktivní jsou v koupelnách kulatá a oválná zrcadla v tenkých kovových rámech, která zajímavě oživí kompozici a zútulní atmosféru. Máte-li odvahu a chuť více experimentovat,  můžete zvolit i atypické tvary, které vypadají naprosto skvěle v kombinaci s přírodními dekory. Výbornou volbou budou třeba zemité tmavší odstíny, které nabízí třeba rustikální obklady a dlažby v imitaci dřeva či kamene.

Koupelnová sanita zažívá v posledních letech designový rozkvět. Umyvadlo už není jen nepostradatelný a čistě funkční prvek, ale i plnohodnotný doplněk interiéru. Není dnes proto žádný problém vybrat si umyvadlo nejen z porcelánu, ale i třeba skleněné, kamené nebo kovové, v celé škále velikostí i tvarů.

Velkoformátové obklady v imitaci mramoru Sensi Gems

V luxusní koupelně bychom měli zažívat nadstandardní relax a prožít si své očistné rituály v klidu a bez jakéhokoliv vyrušení. Přetahování se u jednoho umyvadla rozhodně k optimální pohodě nepřidá. Dovolují-li vám to prostory, v luxusní koupelně vsaďte vždy na dvě umyvadla. Tato volba podpoří harmonickou a klidnou atmosféru v koupelně a také vypadá opravdu dobře.

Ostatně přesvědčte se sami – důkazy našich dnešních tvrzení opět najdete ve fotogalerii!

Moderní koupelna s obklady v imitaci kamene a kulatými zrcadly
Moderní koupelna s atypickým zrcadlem a obklady v imitaci dřeva
Luxusní koupelna s dlažbou v imitaci dřeva
Moderní zelená koupelna s kulatými zrcadly
Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci betonu Ghost
Velkoformátové obklady v imitaci mramoru SENSI WIDE
Dlažba v imitaci dřeva Vero