ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Objevte tajemství luxusu moderních koupelnových obkladů

Moderní koupelny mohou mít mnoho podob, Jsou minimalistické, dýchají energickým retr o stylem a mohou i zaujmou industriálními prvky. Ovšem takovým vrcholem bude ve světě koupelen, a to v každé době, ta luxusní. I když se to tak občas může jevit, luxusně vyhlížející koupelna nemusí být v současné době žádným nadstandardem jen pro vyvolené. Jak je to možné? Jednoduše stačí vsadit na ty správné materiály a vhodné kombinace, které budou lichotit danému prostoru a odpovídat stylu vašeho života i vkusu. S kterými materiály a dekory máte jistotu luxusního a nezapomenutelného zážitku?

Mramor je legendou klasicky luxusních koupelen a jejich pomyslnou korunou. V současné době trendy velkoformátových rozměrů můžete s obklady v imitaci mramoru kouzlit ještě působivěji než kdy dříve. Koupelnové obklady Sensi Wide si vás jistě podmaní škálou odstínů od tradičních světlých odstínů až po ty tmavé s dávkou extravagance.

Pokud je mramor v luxusních koupelnách klasikou prověřenou léty, za dekor moderního luxusu bychom jednoznačně mohli označit imitace kamene a betonu. Moderní luxus je o minimalismu a síle monochromatických kompozic, ke kterým tyto dva zmíněné dekory zcela vybízejí. Toužíte-li po takovém vzhledu pro svou koupelnu, sáhněte při výběru po sérii keramických obkladů ALPES nebo koupelnových obkladech v imitaci betonu GHOST.

Luxusní koupelnové obklady v imitaci Mramoru Sensi Wide

A chladu a strohosti se určitě neobávejte! Přísnou a tvrdou tvář kamene i betonu velmi snadno obměkčíte těmi správnými doplňky. Trefou do černého zde budou třeba vodovodní baterie v metalických odstínech zlata, mědi i mosazi, přírodní prvky masivního dřeva či jeho imitace, ale i koupelnové doplňky v pastelových barvách.

Našli jste dnes svého favorita?

Obklady a dlažba v imitaci kamene Alpes
Velkoformátové obklady Ghost
Obklady a dlažba v imitaci mramoru série Sensi Wide
Obklady a dlažba v imitaci mramoru série Sensi Wide
Inspirace moderní koupelny ALPES
Ghost
Velkoformátová série v imitaci mramoru Sensi Widei