ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sázka na výrazné a netradiční barvy může být to pravé pro vaši moderní koupelnu

Světlé, decentní a hlavně nenápadné. Tak by se daly jednoduše popsat barvy, které dominují koupelnám většiny českých domácností. Občas se objeví nějaká ta divočejší kombinace, která ovšem ve většině případů utvrzuje v tom, že s barvami se má v koupelně zacházet s rozvahou a hlavně opatrně. Ano, barvy jsou i v koupelnách velkým tématem a faktorem, který je třeba řádně a důkladně promyslet. Ale je nutné se jich bát? Rozhodně ne!

Současné trendy pro moderní koupelny neznají téměř žádné hranice. Vše, co lahodí oku je dovoleno a základem je jednoduše to, abychom se ve své koupelně cítili dobře.  Dnes Ukážeme vám, že chybu s nimi, alespoň co se stylového a originálního vzhledu týče, určitě neuděláte.

Barevné obklady v duchu retro stylu jsou k tomu doslova jako stvořené. Designové hvězdy ve světě keramiky s názvy Accord a Outfit nabízejí svěží energický impulz pro všechny moderní koupelny. U stylových sérií Accord a Harlequin kromě bohaté škály barevných provedení v paletě, které lze v zájemně velmi efektivně kombinovat, najdete také tvar, se kterým se dá doslova kouzlit. Zkuste místo tradiční pokládky dát šanci té parketové – velkolepý výsledek je zaručen!

Fandíte spíše čistému designu? I tomu sluší výrazné barvy! Na první pohled vás o tom přesvědčí série moderních obkladů Pottery.

Retro obklady série Accord

Co vy a výrazné barvy nebo dokonce barevné kontrasty? Dali byste jim v koupelně šanci? Prohlédněte si naší fotogalerii, jistě najdete mnoho zajímavé inspirace i pro prostory své koupelny.

Koupelnové obklady Pottery
Série retro obkladů Outfit
Koupelnové obklady a dlažba Play
Koupelnové obklady Pottery
Inspirace luxusní koupelny ze série ACCORD
Inspirace - barevné obklady ze série OUTFIT
Inspirace moderní koupelna - série Pottery