ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Romantická atmosféra v moderní koupelně i celém domově s těmi správnými obklady

Romantika a moderní interiér – jde to vůbec dohromady? S těmi správnými dekory a materiály naprosto dokonale. Připravili jsme pro vás inspiraci v podobě několika sérií, s nimiž si splníte sen nejen o romantické koupelně.

Co by byla romantika bez květin? Bohémské a vintage interiéry jsou jasným důkazem, že má květinový dekor opravdovou sílu a postará se o dokonale něžnou, jemnou a prostě romantickou atmosféru v každém ohledu. Fandíte-li vintage stylizacím a chtěli byste do své koupelny vnést trochu zmíněné atmosféry, lepší volbu než jsou vintage koupelnové obklady Outfit určitě nenajdete. Působivý starorůžový odstín, ale i ten chladně modrý jsou přesně to právé pro vaši romantickou oázu klidu a relaxace.

Méně květin ale stejná míra romantiky? Pro více modernější a nadčasovější tvář interiérové romance vsaďte na kombinace barev. Hrátky s pastelovou růžovou ve spojení s bílým mramorem nebo světlým dřevem jsou zaručenou trefou do černého. Pro tento vzhled bude vašimi nejlepšími partnery například dlažba v imitaci mramoru SENSI WIDE nebo  rustikální dlažba v imitaci dřeva NEST. Tyto kombinace budou slušet jak vaší moderní koupelně tak i obývacímu pokoji.

Obklad v imitaci mramoru Sensi Wide

Co vy a romantické interiéry – je to pro vás srdeční záležitost? Pokud ještě trochu váháte, vsadíme se, že posledních rozpaků vás zbaví naše fotogalerie!

Dlažba v imitaci dřeva Nest
Obklady a dlažba v imitaci mramoru Sensi Wide
Koupelnové obklady Outfit
Dlažba v imitaci dřeva Nest
Dlažba v imitaci mramoru Sensi Wide
Dlažba v imitaci dřeva Nest
Inspirace - barevné obklady ze série OUTFIT
Velkoformátová série v imitaci mramoru Sensi Widei