ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ POBOČKY
SOUKUP EXPERIENCE

V květnu 2018 byla v pražském Karlíně oficiálně otevřena nová pobočka Keramiky Soukup, která se pod novým názvem Soukup Experience stává průkopníkem nového pohledu na svět obkladů, dlažeb a sanitární keramiky. Nyní se jedná o nezaměnitelný zážitek.

Program byl opravdu zajímavý. Všem zúčastněným byly představeny novinky z veletrhu Cersaie 2018, které byly doplněny o odborný výklad zástupců dvou z největších italských keramiček Marazzi a Leonardo. Po prezentaci našeho exkluzivního katalogu Soukup Experience přišla slavnostní chvilka, při které byla tato unikátní publikace oficiálně pokřtěna.

Soukup Experience je směr, který nás odlišuje. Proč vůbec Soukup Experience? Protože je to již dávno, co se naše společnost zabývala pouze keramikou, či koupelnami. Experience chápeme jako „zkušenost“ nebo „zážitek“ a to je to, s čím firma Keramika Soukup přichází. Hlavním poselstvím firmy nikdy nebyla jen pouhá koupě materiálu a následný prodej. Vždy se zajímala o svého zákazníka, kterému chce poskytnout víc než jen dlaždici. Nový koncept je kromě architektů, designerů, či developerů zaměřený hlavně na lidi, kterým není lhostejné jak bydlí. Na všechny, kteří mají rádi moderní design v kombinaci s kvalitními materiály. Soukup Experience přichází s logem, ve kterém se kloubí tradice firmy Keramika Soukup s inovátorstvím a moderním duchem. 

Fotogalerie

Přinášíme vám unikátní pohled do historie budování prodejny Soukup Experience. Ve fotogalerii si můžete projít všemi fázemi výstavby vzorkovny, která se dnes pyšní dvěma patry a venkovní terasou.

Sledujte nás na Instagramu

Sledujte nás na Instagramu