ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Obklady a dlažby v imitaci dřeva – prohlédněte si naše novinky

Milujete dřevo a nejraději byste ho měli úplně všude? Moderní interiérový design si troufá a prvky z přírodního dřeva se stále častěji objevují i tam, kde bychom je dříve nečekali – například v koupelnách. Ale aby dřevo odolalo výkyvům teplot a vlhkosti, musí se zpravidla jednat o dřevo exotické. A to je jednak hůře dostupné, a jednak drahé. Pokud toužíte po praktické podlahové krytině či obkladu stěn, který interiéru dodají kouzlo přírodního dřeva, měly by vaší volbou číslo jedna být dlažby a obklady v imitaci dřeva.

Prohlíželi jste si náš nový katalog? Dlažby v imitaci dřeva nejsou sice ničím novým pod sluncem, ale troufáme si tvrdit, že série, které jsme si pro vás připravili pro sezónu 2021/2022 jsou opravdu neodolatelné.

obklady a dlažby v imitaci dřeva

Dřevěný design je univerzální – hodí se k rustikálnímu stylu, jemnému scandi i k minimalismu

Moderní obklady a dlažby v imitaci dřeva jsou univerzální. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i koupelny a navíc se sladí i s jakýmkoliv stylem. Ať už je vašemu srdci blízký interiérový minimalismus, industriál, rustikální design, scandi nebo japandi, dřevo vám doma vždy nadělá parádu. 

Série CHATEAU se bude vyjímat v zámeckém interiéru i panelákové 2+1

Novinkou v naší nabídce je série obkladů a dlažeb CHATEAU. Název možná napovídá, že si tyto stylovky budou rozumět nejvíce se zámeckým prostředím, ale není to tak. Nemusíte hned vlastnit zámek na Loiře, o wow efekt se postarají i v panelákovém 2+1. V nabídce máme dva odstíny – Beige a Brown – a každý navíc ve dvou provedeních. Buď v minimalistickém, nebo v dekorativním, které designem „rybí kosti“ evokuje retro podlahy v prvorepublikových bytech a vilách. A to nás baví.

floralni obklady ATLANTA

Další novinkou je série IRATI, která připomíná klasické dřevěné parkety nejen vzhledem, ale i rozměrem 20 x 120 cm. Pokud vám různé imitace dřeva přijdou kvůli výrazné dřevěné kresbě a sukovitosti příliš rustikální, série IRATI by vám mohla padnout do oka. Dřevěná kresba je u této dlažby opravdu velmi jemná a nebude tak působit jako výrazný interiérový prvek. Bude jen elegantně sekundovat moderně zařízenému interiéru.

Je libo dlažbu s výraznou dřevěnou kresbou? Máme!

Pokud vám naopak výrazná dřevěná kresba vůbec nevadí, zaměřte svoji pozornost jinam. Série SILVIS SICHENIA je dalším jedinečným klenotem v naší nabídce. Pět různých odstínů, každý ve dvou rozměrech – 30 x 120 cm nebo 20 x 120 cm, dodají vašemu přírodně laděnému interiéru výraz. 

obklady a dlažby v imitaci dřeva

Obklady a dlažby v imitaci dřeva vám ušetří starosti

Pravé dřevo má své kouzlo, to je jasná věc a my ji nepopíráme. Nese s sebou ale i starosti. Pravidelná údržba, choulostivost a vysoká cena jsou tím, co vás od koupě pravých dřevěných parket může odradit. Pokud se vám navíc po bytě prohání domácí mazlíčci nebo malé děti na odrážedlech, může se z luxusní podlahové krytiny stát brzy závodní dráha s mnoha šrámy.

Obklady a dlažby v imitaci dřeva se proti tomu velmi snadno udržují, nevyžadují žádnou speciální péči, jako je olejování nebo lakování, vynikají vysokou odolností a často i mrazuvzdorností. V otázce výdrže a odolnosti jsou špičkou. Máte už v našich novinkách svého šampióna?

I koupelně v japandi stylu sluší barvy
floralni obklady SE Carribean