ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Obklady a dlažba LUME aneb Když se kreativitě meze nekladou

Tuto designovou lahůdku jsme si opravdu zamilovali! Pokud sledujete trendy ve světě dlažeb a obkladů, asi jste vypozorovali, že v módě jsou velkoformátové dlažby a obklady s matným povrchem. Obklady a dlažba LUME jsou ale úplně jiné! I proto jsou velmi originálním zpestřením. Působí jako čerstvý závan něčeho vzrušujícího a kreativního. A přesně takové jsou!

Obklady a dlažba LUME 

Obklady a dlažba LUME pochází z dílny Marazzi, našeho italského dodavatele, od něhož vám pravidelně několikrát ročně přinášíme ty nejčerstvější trendy přímo ze slunné Itálie. Na rozdíl od mladších keramiček má Marazzi opravdu dlouhou tradici. Firma s dnes již celosvětovým jménem byla založena už v roce 1935 v italském městě Sassuolo. Protože je už takovým veteránem na poli obkladů a dlažeb, stojí za mnohými milníky a inovacemi, které během 20. století formovaly podobu moderní obkladů a dlažeb. Obklady a dlažba LUME nesou jejich osobitý rukopis!

Obklady a dlažba LUME Black Marazzi

Ultra lesklý povrch a hrubá struktura, jde to dohromady?

Ale zpět k naší novince, okouzlujícím obkladům a dlažbě LUME. Chcete vědět, čím nás dostávají „do kolen“? Mohou za to především kontrasty! Tyto obklady vynikají ultra lesklým povrchem, ale zároveň hrubou strukturou připomínající strukturu cihel se všemi nedokonalostmi. Tento zdánlivý rozpor působí velmi dynamicky. I proto se tento obklad a dlažba stane atraktivním prvkem každého interiéru.

Obklad a dlažba LUME Marazzi

Malý formát vybízí ke kreativitě ve způsobu pokládky

Trendům navzdory jde série LUME i svým formátem. Rozměr 6 x 24 cm rozhodně není žádný velký formát. Dá se s ním ale skvěle kouzlit. Obkladačky můžete pokládat horizontálně, vertikálně a nebo třeba do vzoru rybí kosti! Přesně tak pokládají obklad LUME Veru a Luky z sharehappiness.cz v chatě Voda – přečtěte si více v článku Jak se zařizuje koupelna v duchu živlu – VODA. Obklad LUME jim svojí „nedokonalostí“ a vysokým leskem připomínal proměnlivou vodní hladinu. I proto se rozhodli pro kreativní způsob pokládky do vzoru rybí kosti. Co na tento způsob pokládky říkáte vy?

Obklady a dlažby LUME Marazzi
Obklad a dlažbu LUME máme v nabídce v šesti atraktivní odstínech. Kromě černé a bílé klasiky si můžete vybrat z barev připomínajících přírodní scenérie. Vašemu interiéru dodá osobitý ráz obklad a dlažba LUME v odstínech modré, zelené, hnědé nebo šedé. Líbí se vám LUME? Kde si ho ve vašem interiéru umíte představit? Přijďte si ho prohlédnout na vlastní oči – koupelnová studia KERAMIKA SOUKUP jsou tu pro vás!
Koupelnové obklady a dlažby LUME
Obklady a dlažby LUME
Obklady a dlažby LUME