ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Velkoformátové obklady a dlažby GRAYISH: Doma jako v galerii

Na mezinárodním veletrhu obkladů a dlažeb CERSAIE 2022 v Itálii jsme se přesvědčili o tom, že mramor je stále v kurzu. A to hodně! Kromě mramorových obkladů a dlažeb vládne moderním interiérům i mramorový nábytek. Ani nás mramor nepřestává bavit, a proto pro vás máme další designovou lahůdku – obklady a dlažby GRAYISH!

Obklady a dlažby Grayish

Obklady a dlažby GRAYISH, jedním slovem „božské“

obklady a dlažbami v imitaci mramoru se doslova roztrhl pytel. V nabídce KERAMIKA SOUKUP a SOUKUP EXPERIENCE najdete produkty do každého interiéru a takřka pro jakýkoliv rozpočet. Mramorové dekory, které působí minimalisticky a chladně, ale i mramorové designy, které díky teplým přírodním odstínům vkusně zútulní i moderní interiér. Ptáte se, jaká je série GRAYISH? Za nás jedním slovem „božská“.

Bere si příklad z toho nejlepšího – z luxusního mramoru z italské Carrary

Na opravdu velkém formátu 90 x 180 cm vynikne dekor autenticky imitující ten nejluxusnější mramoritalské Carrary – ano, to je to místo, kam si pro špičkový mramor jezdil za dob italské renesance i sám Michelangelo. Obcházel jeden kvádr za druhým a vybíral ten nejlepší, aby jej posléze během několika následujících měsíců a let proměnil v legendární umělecká díla. Sněhově bílý odstín se postará o to, že obklad a dlažba GRAYISH doslova září. Možná i pro tu podobnost s carrarským mramorem je pro nás série GRAYISH tak trochu uměleckým dílem.

Série GRAYISH – umělecké dílo, které rozzáří prostorný interiér

Dokážeme si ji představit ve velkorysém prostorném interiéru, který promění rázem v uměleckou galerii. Pláten od světových mistrů ale netřeba – o wow efekt se postará už samotná dlažba a obklady do koupelny. Díky běloskvoucímu odstínu každý interiér prozzáří. V kombinaci s přirozeným světlem proudícím z oken vznikne neodolatelná kombinace, které se nebudete moct nabažit.

Ecoceramic GRAYISH velkoformátové obklady a dlažby

Ačkoliv velkoformátové obklady a dlažby GRAYISH vyniknou nejlépe na velké ploše, budou slušet i menší koupelně nebo obecně menšímu interiéru. Bělostný odstín a velký formát každý prostor nejen prosvětlí, ale i opticky zvětší. A to přeci u interiérů, kde není prostoru nazbyt, chceme, ne?

ECOCERAMIC – čistí vodu a výrobu pohání energií ze slunce

Série GRAYISH pochází z dílny španělské keramičky ECOCERAMIC, která je poměrně mladou, ale o to progresivnější firmou. Svoji historii píše teprve od roku 2009, ale na trh vstoupila s odvážnou vizí: vytvářet produkty s ohledem na životní prostředí a zároveň poskytovat zcela excelentní servis všem svým klientům. Zajímá vás, jak se dá snoubit zájem o ekologii s výrobou obkladů a dlažeb? Třeba tak, že veškeré odpadní vody, které při výrobě vzniknou, firma čistí a vrací zpět do oběhu. Výroba čerpá energii z fotovoltaických panelů, které pokrývají střechy výrobních hal. 

Je vám blízká „zelená“ filozofie i moderní design? Stylová lahůdka v podobě obkladů a dlažeb GRAYISH vás dostane do kolen. Přijďte si ji prohlédnout naživo do našich showroomů.