ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Světlé dřevo jako dokonalý dekor moderní koupelny

Nadčasová koupelna s příjemnou atmosférou – tak vypadá pro mnohé dokonalá moderní koupelna. I když divoké vzory, zářivé barvy, výrazný mramor i záplava chladné bílé stále nachází nové obdivovatele, trendem, který jednoznačně vládne, jsou přírodní materiály a dekory v jednoduché a vzdušné kompozici.

Hlavní hvězdou těchto koupelen, které jsou doslova zaplaveny útulnem a jsou symbolem stylové relaxace, je dřevo ve světlých tónech. Zelenou v koupelně dostává masivní dřevěný koupelnový nábytek a jiné dřevěné doplňky, elegantní černé, zlaté či mosazné baterie a hlavně obklady a dlažba v imitaci dřeva. Odstín masivu v takové koupelně laďte s obklady v imitaci dřeva. Jedině tak docílíte zmiňované útulné atmosféry, v jejíž přítomnosti snadno zapomenete na všechny starosti uplynulého dne a maximálně si odpočinete.

Opravdu dokonalého vzhledu dosáhnete, pokud vsadíte na série nabízející obklady i dlažbu ve stejném dekoru dřeva, případně sérii s univerzálními obkladačkami vhodnými pro použití na podlahu i na zeď.  Zajistíte tak, že obklad i dlažba budou mít jednotný odstín a zároveň získáte nástroj pro vkusné designové hrátky v duchu minimalismu i svěží nápaditosti.

Obklad v imitaci mramoru Sensi Wide

Tip: Nebojte se pohrát si s pokládkou a klidně se vrhněte i do atypických kompozic. Klasická parketová pokládka do “stromečku” totiž nevypadá dobře jen v jídelně. Svou stylovost může propůjčit i vaší koupelně.

Pokud máte světlou koupelnu s oknem a rádi byste se v jejím prostředí přiblížili přírodě ještě o něco blíže, neváhejte a zaplavte koupelnu živými pokojovými květinami. Ve vlhkém prostředí s příjemnou teplotou a dobrými světelnými podmínkami se květinám bude dařit skvěle. Věřte, že relaxu v koupelnové zelené oáze se nic nevyrovná!

Moderní koupelnové obklady Play
Obklady a dlažba v imitaci dřeva VERO
Rustikální koupelnová dlažba a obklady Nest v imitaci dřeva
Koupelnové obklady a dlažba v imitaci dřeva Nest
Série v imitaci dřeva Meet
Dlažba v imitaci dřeva Meet
Dlažba v imitaci dřeva Vero
Dlažba v imitaci dřeva Nest