ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sofistikovaná elegance a luxus pro ty, kteří se nespokojí s málem

Na klasické nástěnné dekorace vás příliš neužije, ale rádi byste dodali svému interiéru nějaký zajímavý prvek, který by podtrhl jeho jedinečnou  atmosféru? Pokud milujete luxusní vzhled, exkluzivitu a nebojíte se i trochu vystoupit z řady opatrného a hlavně nenápadného průměru, máme pro vás jeden tip. Vsaďte ve svém interiéru na velkoformátové obklady na zeď! Garantujeme, že litovat rozhodně nebudete.

Ve veřejném prostoru a v prostředí koupelen jsme si na obložení zdí velkoformátovým keramickým obkladem už zvykli. To, že vypadají skvěle v obývacím pokoji na dominantní stěně nebo v ložnici na zdi za postelovým čelem, ale objevili kromě designérů zatím jen odvážní amatérští vizionáři, kteří se nebojí udělat nějaký ten krok směrem k extravaganci a hlavně mimo hranice komfortní zóny. Faktem ale zůstává, že jen kuráž pro úspěšný výsledek nestačí. Velkoformáty služí nejvíce prostorným a vzdušným interiérům, nejlépe s vysokými stropy a zároveň těm, které si libují v minimalismu a moderním luxusu.

Rozhodnete-li se pro velkoformáty a vyjít vstříc sofistikované eleganci a jedinečnosti, tou nejlepší volbou jsou imitace luxusních a méně tradičních materiálů. Jako první se samozřejmě nabízí mramor. Například velkoformátové obklady v imitaci mramoru Sensi wide nabízí celou škálu barevných odstínů od bílé klasiky, která nikdy nezklame, až po tmavě šedou působící tajemně a magicky.

Obklady v imitaci mramoru série Sensi Wide

Druhou, méně tradiční, ale neméně stylovou variantou jsou obklady v imitaci betonu. Velkoformátové obklady Ghost přitáhnou pozornost díky dokonalosti do nejmenších detailů i škále zajímavých barevných tónů ze světlého i tmavého barevného spektra, z nichž všechny vypadají naprosto famózně a jsou připraveny ozvláštnit jakoukoliv místnost vašeho domova. 

Velkoformátové obklady na zeď mají velký potenciál a je pravděpodobné, že nás v luxusních a reprezentativních interiérech budou obklopovat čím dál častěji. Netroufáte si nechat velkoformáty ihned ovládnout vaši ložnici, kuchyň nebo obývací pokoj? Prvním krůčkem, z něhož budete ovšem jistě nadšení a okamžitě si jej zamilujete, může být vstupní hala či chodba

Co vy a velkoformáty – rozhodně ano, nebo rozhodně ne? Pro ty nerozhodné a bažící po nějaké té inspiraci jsme připravili bohatou fotogalerii.

Velkoformátové obklady Sensi Wide v imitaci mramoru
Velkoformátové obklady GHOST v imitaci betonu
Velkoformátové obklady Sensi Wide v imitaci mramoru
Velkoformátové obklady Alpes v imitaci mramoru
Velkoformátové obklady na zeď Alpes v imitaci mramoru
Velkoformátové obklady na zeď Ghost v imitaci betonu
Velkoformátová série Interno 9 v imitaci kovu
Mramorové obklady Alpes
Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci betonu Ghost
Velkoformátové obklady v imitaci mramoru SENSI WIDE
Obklady v imitaci kovu Interno