ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Koupelnové baterie Alpi – designový luxus z Itálie

Když chcete svoji koupelnu opravdu vyšperkovat, záleží na každém detailu – a tím myslíme opravdu na každém. Mnozí ale koupelny neprávem opomíjejí. Raději se designově vyřádí v ložnici, obývacím pokoji nebo v kuchyni. Ale uznejte sami – i v koupelně bydlíte. Není to jen místo, kterým proběhnete, když si čistíte zuby. Vzpomeňte si, jaké to je se „naložit“ do vany, zapálit si svíčku a relaxovat. Zamyslete si, kolik legrace jste si užili, když jste své děti učili zacházet se zubním kartáčkem… Pokračovat bychom mohli i dále. Koupelna je zkrátka také místem, kde chceme žít a užívat si čas strávený o samotě i společně. Proto by měla být vyladěná do posledního detailu.

Koupelnové baterie Alpi

A tím detailem mohou být za nás právě i koupelnové baterie. Protože víme, že záleží na tom, aby právě tento prvek byl nejen designově perfektní, ale i maximálně funkční a kvalitní, nedáme dopustit na naše špičkové dodavatele – jedním z nich je i italská společnost Alpi. Podívejme se na ni trochu blíže.

Alpi spolupracuje s věhlasnými světovými designéry

Alpi byla založena v Gattico Veruno v provinci Novara v roce 1994. Od samého začátku její existence byla pro firmu vždy prioritou vysoká kvalita, technologie a estetika. Právě poslední zmíněná oblast je od roku 2016 v Alpi pod drobnohledem. Italové jsou zkrátka známí svým designem a v Alpi tomu není jinak. V roce 2017 zahájili spolupráci s Odem Fioravantim, předním umělcem italské i mezinárodní designérské scény, který se o čtyři roky později stal i kreativním ředitelem firmy. 

Sběratel prestižních cen

Společnost Alpi se dnes může pochlubit i tím, že má svůj typický rukopis, jak bychom řekli u nás. Její designy jsou odborníky z oboru snadno rozeznatelné a uznávané. Asi není žádným překvapením, že se Alpi může pochlubit i celou řadou ocenění, jmenujme například Good Design Award  z roku 2019 za kolekce Allen a Fade, Big See Product Design Award 2020 za kolekci Allen a IF Design Award z roku 2020, opět za kolekce Allen a Fade, a Good Design Award 2022 za systém skryté sprchové hlavice Groove, který navrhl přímo Odo Fioravanti.

Vyrobeno v Itálii

Ale není to jen o designu. Společnost Alpi je hrdá na to, že její produkty se mohou pyšnit nálepkou „Vyrobeno v Itálii“. Všechny jejich produkty jsou opravdu ryze domácí – od návrhu po proces výroby, od designu po materiály, od vývoje po hledání technologických inovací již existujících systémů. V Alpi se snoubí vášeň pro dokonalost, nadšení pro design i láska k Itálii. 

Společnost Alpi je známá především jako specialista na termostatické baterie, které se staly, dá se říci, jejich vlajkovou lodí. Produkují ale i elektronické směšovací baterie, sprchové soupravy a další vynikající koupelnové vychytávky. My si kromě výjimečného designu, o kterém již byla řeč, ceníme toho, že se baterie Alpi velmi komfortně ovládají a jsou spolehlivé. Navíc se Alpi může pochlubit i patentovanými technologiemi, které mimo jiné brání tomu, aby se uživatelé při používání opařili horkou vodou – Alpi tedy dbá i na bezpečnost. 

Zařizujete koupelnu, ale schází vám inspirace? Koupelny vyladěné do posledního detailu jsou naší srdcovou záležitostí. Rádi vám pomůžeme proměnit vaši koupelnu ve vaši soukromou wellness svatyni, v místo, kam se budete vracet s opravdovým nadšením. Navštivte náš showroom SOUKUP Experience Praha a nechte se okouzlit špičkovým koupelnovým designem. Rádi vás u nás přivítáme!