KARLÍN NIGHT VOL.4

Ve čtvrtek 11. října jsme uspořádali v naší pražské pobočce Soukup Experience další pokračování oblíbené Karlín Night, tentokrát s pořadovým číslem čtyři. Říjnová akce přitáhla značnou pozornost designérů a architektů, kterých se v „obývacím pokoji“ našeho loftového bytu sešlo více než šedesát.

Program večera

Program byl opravdu zajímavý. Všem zúčastněným byly představeny novinky z veletrhu Cersaie 2018, které byly doplněny o odborný výklad zástupců dvou z největších italských keramiček Marazzi a Leonardo. Po prezentaci našeho exkluzivního katalogu Soukup Experience přišla slavnostní chvilka, při které byla tato unikátní publikace oficiálně pokřtěna.

Večer plný úsměvů

Vydařený večer spojený s prezentací nových expozic v prvním podlaží vzorkovny vykouzlil na tvářích pozvaných hostů mnoho úsměvů. „Těší nás, že jsme po celou Karlín Night sbírali na její průběh samé pozitivní ohlasy.

Věříme, že se k nám pozvaní hosté budou často vracet,“ říká Jiří Soukup. „Karlín Night byla pro mě osobně hektická, ale jsem ráda, že se nám podařilo vytvořit něco tak hezkého. Získali jsme kontakty a vazby na celou řadu mladých architektů, nebo odborníků, kteří se k nám po čase vrátili. Za mě se jednalo o nejlepší Karlín Night, kterou jsem zažila,“ přidává se Jana Soukupová.

Sledujte nás na Instagramu

Sledujte nás na Instagramu

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

 

  • velkoobchodní prodej pro firmy a živnostníky bez ohledu na obor podnikání
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 702 151 048.

 

Otevírací doba zůstává stejná. 

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz