KARLÍN NIGHT VOL.4

Ve čtvrtek 11. října jsme uspořádali v naší pražské pobočce Soukup Experience další pokračování oblíbené Karlín Night, tentokrát s pořadovým číslem čtyři. Říjnová akce přitáhla značnou pozornost designérů a architektů, kterých se v „obývacím pokoji“ našeho loftového bytu sešlo více než šedesát.

Program večera

Program byl opravdu zajímavý. Všem zúčastněným byly představeny novinky z veletrhu Cersaie 2018, které byly doplněny o odborný výklad zástupců dvou z největších italských keramiček Marazzi a Leonardo. Po prezentaci našeho exkluzivního katalogu Soukup Experience přišla slavnostní chvilka, při které byla tato unikátní publikace oficiálně pokřtěna.

Večer plný úsměvů

Vydařený večer spojený s prezentací nových expozic v prvním podlaží vzorkovny vykouzlil na tvářích pozvaných hostů mnoho úsměvů. „Těší nás, že jsme po celou Karlín Night sbírali na její průběh samé pozitivní ohlasy.

Věříme, že se k nám pozvaní hosté budou často vracet,“ říká Jiří Soukup. „Karlín Night byla pro mě osobně hektická, ale jsem ráda, že se nám podařilo vytvořit něco tak hezkého. Získali jsme kontakty a vazby na celou řadu mladých architektů, nebo odborníků, kteří se k nám po čase vrátili. Za mě se jednalo o nejlepší Karlín Night, kterou jsem zažila,“ přidává se Jana Soukupová.

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username