KARLÍN NIGHT VOL.1

Dlouho jsme hledali způsob, jakým poděkovat architektům a designérům, kteří s námi spolupracují a vytvářejí dokonalé interiéry. Jelikož se jedná o důvtipné a kreativní zástupce svého oboru, dovolili jsme si uspořádat společné setkání, které mělo za úkol nejen se společně pobavit, ale také inspirovat. Premiérové setkání architektů a odborníků s názvem Karlín Night vol.1 se setkalo s velkým zájmem jak přednášejících, tak návštěvníků. Zajímavý koncept budeme nadále rozvíjet a dávat tak architektům možnost dále se navzájem inspirovat.

Večer plný designu

„Očekávání, která jsme do Karlín Night vkládali, se naplnila. Vše se mělo točit okolo designu, umění a architektury, což se nám s pomocí našich speakerů podařilo. To jsou přesně ta témata, která do tohoto prostoru chceme dostat,“ těšilo po skončení akce pana Jiřího Soukupa.

„Příště bych rád přivítal další nová architektonická a designová studia. Rádi bychom si prohlédli jejich práce. Je to pro ně skvělá možnost, jak se představit i dalším architektům,“ pozval na pokračování Karlín Night pan Soukup.

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username