KARLÍN NIGHT VOL.1

Dlouho jsme hledali způsob, jakým poděkovat architektům a designérům, kteří s námi spolupracují a vytvářejí dokonalé interiéry. Jelikož se jedná o důvtipné a kreativní zástupce svého oboru, dovolili jsme si uspořádat společné setkání, které mělo za úkol nejen se společně pobavit, ale také inspirovat. Premiérové setkání architektů a odborníků s názvem Karlín Night vol.1 se setkalo s velkým zájmem jak přednášejících, tak návštěvníků. Zajímavý koncept budeme nadále rozvíjet a dávat tak architektům možnost dále se navzájem inspirovat.

Večer plný designu

„Očekávání, která jsme do Karlín Night vkládali, se naplnila. Vše se mělo točit okolo designu, umění a architektury, což se nám s pomocí našich speakerů podařilo. To jsou přesně ta témata, která do tohoto prostoru chceme dostat,“ těšilo po skončení akce pana Jiřího Soukupa.

„Příště bych rád přivítal další nová architektonická a designová studia. Rádi bychom si prohlédli jejich práce. Je to pro ně skvělá možnost, jak se představit i dalším architektům,“ pozval na pokračování Karlín Night pan Soukup.

Sledujte nás na Instagramu

Sledujte nás na Instagramu

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

 

  • velkoobchodní prodej pro firmy a živnostníky bez ohledu na obor podnikání
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 702 151 048.

 

Otevírací doba zůstává stejná. 

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz