ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KUCHYNĚ A KOUPELNY VE STYLU

PROVENCE

Jih Francie má naprosto jedinečné kouzlo, které si získalo obdiv a přízeň nejednoho českého srdce. Nejsnazší cestou, jak do svého domova dostat domácké útulno francouzského venkova je zařídit jej v duchu Provence stylu. Ten rozhodně skvěle vynikne ve všech hlavních obytných prostorech domova. Jídelna i obývací pokoj, ale hlavně kuchyně v Provence stylu doslova rozkvetou novou energií a vnesete do nich závan čerstvého přímořského vzduchu. To, co vám ovšem může naprosto vyrazit dech je Provance koupelna, která vás bude hýčkat nejen záplavou květin, ale i venkovskou romantikou.

Obklady ve stylu PROVENCE - MAJOLIKA
Obklady ve stylu PROVENCE - JOB

Stěžejní pro Provence styl je jemné balancování na hranici rustikálního a vintage ladění. Z těchto stylů si bere to nejlepší a využívá následně na maximum v jedinečné souhře. V Provence interiéru je samozřejmostí světlá, tedy hlavně bílá výmalba, která je kombinována s kontrastní tmavě modrou a modro-žlutou kombinací či něžnými levandulovými tóny. Ideálním řešením je v případě akcentových prvků využití dekoračních obkladů. K rustikálním inspiracím stylu rozhodně odkazuje hojné zastoupení přírodních materiálů, což bílé výmalbě sluší a dokazuje, že v jednoduché jemnosti je velká síla. Dřevo i kámen ve všech svých podobách, podtrhnou venkovskou atmosféru i stylizaci. Tu živě doplňují a možná i k dokonalosti korunují vintage květinové ornamentální motivy a patina.

Docílit Provence stylu v moderním domově může být snazší, než se na první pohled zdá. A sázka na keramické obklady a dlažby se zde více než vyplácí. Umožňují totiž zachovat hlavní stylové linky a esence a zároveň jim dodat lehkou aktuální stylizaci. Dlažby v imitaci kamene i dřeva nabízejí skutečně bohatou škálu odstínů i struktur věrných originálu, vybere si tak  zkrátka rozhodně každý. Nebojíte-li se sáhnout po výraznějších prvcích, mozaiky a obkladačky s vintage patinou budou tím pravým. Jednoduše dýchají starými příběhy a něžnou romantikou.  

Živé obklady a mozaiky ze série NOSTALGIA
Retro a vintage série obkladů Maiolica II.
Cotti D_Italia
Dlažba v imitaci dřeva Vero
Dekorativní série obkladů a dlažby Solid v imitaci betonu
Série vintage a retro obkladů Maioliche

Výrobci designových klenotů

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu