KUCHYNĚ A KOUPELNY VE STYLU

PROVENCE

Jih Francie má naprosto jedinečné kouzlo, které si získalo obdiv a přízeň nejednoho českého srdce. Nejsnazší cestou, jak do svého domova dostat domácké útulno francouzského venkova je zařídit jej v duchu Provence stylu. Ten rozhodně skvěle vynikne ve všech hlavních obytných prostorech domova. Jídelna i obývací pokoj, ale hlavně kuchyně v Provence stylu doslova rozkvetou novou energií a vnesete do nich závan čerstvého přímořského vzduchu. To, co vám ovšem může naprosto vyrazit dech je Provance koupelna, která vás bude hýčkat nejen záplavou květin, ale i venkovskou romantikou.

Obklady ve stylu PROVENCE - MAJOLIKA
Obklady ve stylu PROVENCE - JOB

Stěžejní pro Provence styl je jemné balancování na hranici rustikálního a vintage ladění. Z těchto stylů si bere to nejlepší a využívá následně na maximum v jedinečné souhře. V Provence interiéru je samozřejmostí světlá, tedy hlavně bílá výmalba, která je kombinována s kontrastní tmavě modrou a modro-žlutou kombinací či něžnými levandulovými tóny. Ideálním řešením je v případě akcentových prvků využití dekoračních obkladů. K rustikálním inspiracím stylu rozhodně odkazuje hojné zastoupení přírodních materiálů, což bílé výmalbě sluší a dokazuje, že v jednoduché jemnosti je velká síla. Dřevo i kámen ve všech svých podobách, podtrhnou venkovskou atmosféru i stylizaci. Tu živě doplňují a možná i k dokonalosti korunují vintage květinové ornamentální motivy a patina.

Docílit Provence stylu v moderním domově může být snazší, než se na první pohled zdá. A sázka na keramické obklady a dlažby se zde více než vyplácí. Umožňují totiž zachovat hlavní stylové linky a esence a zároveň jim dodat lehkou aktuální stylizaci. Dlažby v imitaci kamene i dřeva nabízejí skutečně bohatou škálu odstínů i struktur věrných originálu, vybere si tak  zkrátka rozhodně každý. Nebojíte-li se sáhnout po výraznějších prvcích, mozaiky a obkladačky s vintage patinou budou tím pravým. Jednoduše dýchají starými příběhy a něžnou romantikou.  

Živé obklady a mozaiky ze série NOSTALGIA
Retro a vintage série obkladů Maiolica II.
Cotti D_Italia
Dlažba v imitaci dřeva Vero
Dekorativní série obkladů a dlažby Solid v imitaci betonu
Série vintage a retro obkladů Maioliche

Výrobci designových klenotů

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

  • velkoobchodní prodejpředem domluvené schůzky zákazníků na kompletní rekonstrukci a realizaci.
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 725 807 871.

 

Otevírací doba ve všední den zůstává stejná. Sobota otevřeno jen na pobočce Plzeň.

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz