ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Florální obklady promění vaši koupelnu v oázu

Ať je léto, nebo zima, květiny v interiéru mají své kouzlo. Přírodní prvek umí proměnit i minimalistické skoro sterilní prostředí v místo, kde je život. Florální koupelnové obklady jsou hitem nejnovějších kolekcí a není divu. Díky nim posunete svoji koupelnu na vyšší úroveň. Rázem se ocitnete v luxusním wellness, v oáze, džungli, uprostřed živoucího biotopu. Florální motivy přinášející do interiéru květy, listy palem nebo stromů nás baví. Vznikají s nimi doslova „koupelny plné kyslíku“.

I přes stylové doplňky může koupelnový prostor působit chladně a neosobně. Florální vzory mu dodají notnou dávku svěžesti a útulnosti zároveň. Dost ale slov. Podívejme se, jak se květiny a palmy zabydlely v naší nabídce.

florální obklady SE

V koupelně jako v tropickém ráji? Jde to se sérii Atlanta

Žhavou novinkou, která nás neskutečně baví, je série Atlanta a její dekorové obklady Jungle a Tropic, které evokují prostředí džungle. Skoro cítíte vůni tropického ovoce a slyšíte hlasy exotických ptáků. Originalita se tomuto obkladu opravdu nedá upřít. I minimalisticky laděnému interiéru dodá prvek okázalosti. Pokud celý rok sníte o dovolené na tropickém ostrově, je tento obklad tím pravým pro vás. I v zimě se budete cítit jako na pláži.

floralni obklady ATLANTA

Koupelnové obklady navodí atmosféru džungle i našich luhů a hájů

Rozličné florální vzory vám přináší i další novinka v našem novém katalogu, a to série WIDE&STYLE MINI od značky ABK. I v této sérii najdete obklady s motivy exotického ráje. Typickým příkladem je rektifikovaný obklad WIDE&STYLE MINI Maui, který ačkoliv zobrazuje květy ibišků a dalších květin, působí díky tlumené barevnosti decentně. Na své si ale v této kolekci přijdou i milovníci flóry tuzemských luhů a hájů. Neodolatelným podzimním kouzlem vyniká rektifikovaný obklad WIDE&STYLE MINI Berries, na kterém kromě drobných lístečků vidíme i šípky.

Je libo florální vzory s porcelánovou jemností? Kolekce RICE vám splní všechny designové sny

Pokud se vám florální vzory líbí, ale u výše uvedených obkladů na vás bylo přírody „už trochu moc“, máme řešení. Série RICE přináší do vašich koupelen přírodní prvek s porcelánovou delikátností. Tento obklad inspirovaný japonským porcelánem je opravdový skvost. Na běloskvoucím podkladu krásně vynikají modré kresby rozmanitých lístečků. Díky tomu tento obklad skvěle doplní čistě bílé koupelny nebo koupelny kombinující jen bílou a odstíny modré. 

FLORALNI OBKLADY RICE

Co říkáte na nejnovější trend florálních koupelnových obkladů? Navštivte showroom SOUKUP EXPERIENCE na pražském Karlíně a nechte se ohromit novinkami v naší nabídce. Rádi vám pomůžeme vybrat, načerpat inspiraci a zamilovat se do moderního designu.

I koupelně v japandi stylu sluší barvy
floralni obklady SE Carribean