ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Keramická dlažba na terase může být víc než jen stylové řešení

Jaro a hezké počasí láká k nejen k aktivitám na zahradě, ale i prostému relaxu na čerstvém vzduchu. První grilovačky, odpolední káva i poměrně inspirativní a klidné místo pro home office – to vše vám může nabídnout i vaše terasa. Hledáte pro tu svou nový vzhled, v podobě nového zahradního nábytku, případně teprve vybudování stylového venkovního posezení plánujete? Podlahových řešení je samozřejmě mnoho, ovšem to nejzajímavější a nejlepší vám může v mnoha ohledech nabídnout právě keramická dlažba.

Venkovní dlažby na terasách i balkonech jsou dnes velkým hitem. Díky pokročilým technologiím výroby bez obtíží odolají všem tvářím a podobám počasí, vydrží i desítky let a hlavně nabízí bohatou paletu vzhledů. Imitace přírodních materiálů, vintage anebo rustikální dlažby? Svého favorita si vybere opravdu každý. A bez zbytečných kompromisů.

Zní to sice hezky, ale do klasické lepené pokládky se vám v případě terasy nechce? Máme řešení – 2cm dlažby a terče! S pokládkou na terče se můžete těšit z nové dlažby na terase raz dva a ti zručnejší to dokonce zvládnou i svépomocí.

Venkovní dlažba v imitaci betonu Subway

Tip: Dlažby v imitaci přírodních materiálů jsou v současnosti velmi oblíbeným řešením domácích podlah. Zbořte hranice mezi interiérem a exteriérem a pokračujte plynule s dekorem i na terasu. Váš domov tak získá trendy moderní vzhled a auru designového království.


Prozkoumejte naši fotogalerii a načerpejte inspiraci pro svou vlastní novou a neuveřitelně stylovou terasu!

Venkovní dlažba Mystone Silverstone v imitaci betonu
Retro venkovní dlažba D_Segni
Venkovní dlažba Multiquartz20 v imitaci kamene
Exteriérová dlažba v imitaci dřeva Treverkhome20
Velkoformátová série Interno 9 v imitaci kovu
Venkovní dlažba v imitaci dřeva SUOMI
Venkovní dlažba Subway v imitaci betonu
Série venkovní dlažby Mystone Silverstone