ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Černá v koupelně aneb Trend, který by vám neměl uniknout

Trefa do černého v moderní koupelně? Podle posledních trendů je to překvapivě právě černá. Černá na koupelnových doplňcích, černá sanita, černé vodovodní baterie a i ty nejmenší detaily. V čem tví opěvovaná atraktivita a síla tohoto trendu, který se stal v poslední době hitem moderní koupelny?

Česká koupelna je hlavně o naleštěném stříbrném kovu a bílé. A pokud v ní náhodou dostala šanci i jiná barva, svou cestu si musela tvrdě vydobýt. Ale černá? To snad nejde s prostředím koupelny dohromady, no ne? Černá je elegantní, to je jasně daný fakt, s nímž se počítá. Černá v koupelně ovšem představuje eleganci, která tak nějak není úplně pro každého.

Oproti chromu působí černá v koupelně o něco více tvrdším a průmyslovějším dojmem a rozhodně vyžaduje v rámci kombinování vytříbenější vkus či trénované oko. Pamatujte ale na to, že černá barva je univerzální. Tudíž pokud ji použijete jen tako decentní oživení interiéru v podobě koupelnových baterií, rámu zrcadla či sprchového koutu, čeká na vás s největší pravděpodobností odměna v podobě maximálně atraktivního a  výsledku.

Dlažba v imitaci dřeva Nest

Existuje ale jedno úskalí. Jak se nedostat s černou na tenký led? Vyvarujte se unáhleným rozhodnutím. Pokud si nejste stoprocentně jistí a interiér koupelny nemáte vyladěný do posledních detailů, dobře zvažte výběr lesklé černé sanity (bidety, WC, umyvadla) a celočerných sprchových koutů či van. Tyto prvky jistě mohou vypadat velice luxusně, nicméně s nimi můžete i velmi rychle sklouznout až za hranu vkusu. Ale není třeba panikařit či cokoliv předem zavrhovat! Naši specialisté v koupelnových studiích vám vždy rádi a ochotně poradí s těmi správnými prvky i výběrem vaší nové koupelny.

Prozatím můžete načerpat trochu inspirace v naší fotogalerii a přesvědčit se, že černé koupelnové doplňky mají opravdu něco do sebe. A to nejen v industriálních či minimalistických koupelnách!

Obklady v imitace betonu Ghost
Koupelnové obklady BOLD
Retro koupelnové obklady Play
Obklady a dlažba v imitaci mramoru série Sensi Wide
Moderní koupelnové obklady Play
Velkoformátové obklady GHOST v imitaci betonu
Koupelnové obklady BOLD
Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci betonu Ghost
Inspirace barevná koupelna ze série BOLD
Retro koupelnové obklady ze série PLAY