ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vpusťte do své koupelny trochu tajemna

Koupelnové obklady dnes najdete snad ve všech barevných odstínech, které si lze představit. Bílá je univerzální klasikou a také velkou sázkou na jistotu. Co ale její protipól? Černá koupelna, případně koupelna v temných odstínech šedé, se tak často nevidí. Proč? Vyžaduje totiž velkou dávku odvahy. Za níž vás ovšem bohatě odmění, a to nejen výjimečným stylem.

Pokud svou koupelnu nevidíte ve všech barvách duhy, ale zároveň nenápadné, decentní odstíny také nejsou nic pro vás, právě černá nebo temně grafitově šedá může být pro vás zajímavou alternativou. Černé koupelně náleží všechny atributy připisované černé barvě. Je elegantní, luxusní i tajemná a stejně jako bílou koupelnu lze i tu černou považovat v mnoha ohledech za univerzální.

Koupelna v tmavých tlumených odstínech se drží na špici popularity zejména ve skupině mladých mužů. Vpustit do koupelny trochu temna a tajemna ovšem nemusí být vůbec na škodu i když zrovna nejste svobodný mládenec. Atmosféra tmavé koupelny v sobě nese zvláštní, všeobjímající klid. A doplníte-li takovou koupelnu navíc důmyslným atmosférickým osvětlením? Můžete se spolehnout, že si v jejím náručí odpočinete velmi lehce.

Velkoformátové obklady v imitaci kovu INTERNO

Možná vás napadá, že černá a tmavě šedá mohou i přes všechnu svou stylovost působit v prostředí koupelny poněkud ponuře. Nezapomeňte na to, že vaší fantazii a možnostem kombinování se zde rozhodně meze nekladou! Toužíte-li vyzdvihnout luxusnost černé, podaří se vám to poměrně snadno s obklady a dlažbou v lesku, případně s obklady v imitaci mramoru. O něco méně extravagantní, ovšem neméně působivá a opravdu elegantní je kombinace matných černých obkladaček s dlažbou či obklady v imitaci dřeva ve světlejším odstínu. Nebo co takhle trendy stylové terrazzo v černé? Možností je tolik!

Tmavé koupelny patří mezi trendy pro letošní rok. Jak se můžete přesvědčit v naší fotogalerii – není černá jako černá. I černá koupelna má mnoho půvabů a tváří. Která padla do oka vám? Nebo dáte přece jen přednost konzervativnějším koupelnám? 

Černé koupelnové obklady LUME
Obklady v imitaci mramoru série Sensi Wide
Rustikální koupelnová dlažba a obklady Nest v imitaci dřeva
Koupelnové obklady v imitaci mramoru Marmoker
Černé terazzo koupelnové obklady Porfido
Černé terazzo obklady do koupelny Porfido
Moderní koupelna s obklady v imitaci kamene a kulatými zrcadly
Koupelnové obklady v imitaci mramoru Ariana
Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci betonu Ghost
Tmavá koupelnová série v imitaci mramoru MARMOKER
série kuchyňských obkladů Lume