ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Busyman Angel Day v SOUKUP EXPERIENCE

V úterý 1.10. 2019 proběhl v prostorách našeho showroomu SOUKUP EXPERIENCE v pražském Karlíně druhý Busyman Angel Day ve formátu OUT of HOME. Cílem tohoto projektu je nejen prezentace nadějných startupů před desítkami andělských investorů na jednom místě, ale také představení vybraného člena klubu, jeho zázemí a byznysu.

Keramika Soukup a Busyman klub

Také my jsme se před nedávnem stali hrdými členy Busyman Clubu, díky čemuž jsme mohli dalším členům klubu a jeho partnerům představit náš jedinečný showroom v pražském Karlíně. Zásluhou této unikátní akce jsme mohli poznat spousty zajímavých lidí z mnoha oborů.

Bylo nám velkým potěšením poskytnout prostory SOUKUP Experience této exkluzivní akci, na níž se pravidelně setkávají investoři s podnikateli a jejich vybranými projekty.

Kdo se akce zúčastnil?

Celkově 38. ročníku Angel Day zúčastnilo téměř 60 lidí z řad angel investorů, obchodních partnerů, CEO a zástupců fondů. Také se na ní představilo hned několik inovativních projektů. Jednalo se například o aplikace Nesnězeno, jejímž záměrem je zachránit zbylé porce jídla v restauracích. Také o jedinečnou aplikaci pro organizátory a účastníky konferencí Eventee nebo aplikaci pro řízení organizací v sociálních službách – VeruApp. Dalším prezentovaným projektem byla kreativně bull-shit free marketingová agentura zaměřená na e-commerce a on-line – GinFIZZ.

O společnosti Busyman.cz

Zakladatel společnosti Busyman.cz – Filip Major přišel v roce 2010 se záměrem „vytvořit “místo”, kde by docházelo přehledným a bezpečným způsobem k interakci začínajících podnikatelů, projektů a investorů.“ A ačkoliv v dnešní době společností s podobným záměrem přibývá, Busyman se drží své počáteční silné myšlenky – úspěch je především o lidech, jejich osobnosti, dovednostech a nasazení.

Mimo zmíněnou akci Busyman Angel Day existují také akce Busyman Venture day, na kterých se prezentují již pokročilé projekty po prvních kolech angel investic. Pod jejich záštitou probíhají také akce Pivko s investorem pro členy Busyman klubu, jež přináší neformální setkání a diskuzi aktuálních témat ze startupové scény.

Sledujte nás na Instagramu