ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

BUDEME NA VELETRHU DESIGNBLOK 19

Letos poprvé budeme součástí největší výběrové přehlídky designu a módy ve střední Evropě – veletrhu Designblok.

Pro tuto mimořádnou událost jsme si připravili expozici plnou nadstandardních produktů v nevšedním pojetí. Důraz jsme kladli především na kvalitu materiálu, řemeslnou zručnost a na budoucnost.

Do začátku Designbloku 19 zbývá

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

O čem bude naše designbloková expozice?

Běžné prvky jako je dlaždice nebo vodovodní baterie jsme umístili do nových a nečekaných kontextů, díky čemuž vynikne jejich výjimečnost. Už na první pohled vás v expozici zaujme velkoformátová keramická deska o maximálním možném rozměru 300 x 150 cm, která bude levitovat v subtilní mosazné konstrukci.

Na opačné straně bude umístěn keramický blok, určený k prezentaci vodovodních baterií v netradičních povrchových úpravách. Prostor bude oživovat tekoucí voda z neobvyklé stropní baterie. Celá expozice bude soustředěna okolo loga SOUKUP EXPERIENCE vyvedeného na podlaze.

Něco málo o Designbloku

Designblok (Prague International Design Festival) je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Její historie sahá do konce 90. let, přesněji do roku 1999, kdy jej založila Jana Zielinski a Jiří Macek, ředitelé pořádající agentury Profil Media. Jedná se o jedinečnou příležitost prezentace tvorby a novinek předních značek, designérů a výrobců z různých koutů Evropy.

Designblok každoročně přiláká více než 50 000 návštěvníků z České republiky i zahraničí. Pražského týdne designu se každoročně účastní přes 200 vystavovatelů v hlavním prostoru Designbloku, který tvoří Superstudio, Openstudio a Art House. Kromě centrálního prostoru se během Designbloku otevírá celá řada galerií, showroomů a pop-up shopů po celé Praze.

Sledujte nás na Instagramu