ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Objevte hravé retro série, které sluší u modernímu interiéru

V záplavě strohých dekorů a hlavně nenápadných barev, které jsou dle všeho ideální pro základ moderního nadčasového interiéru, někdy prostě zatoužíme po nějakém energickém impulzu. Vzruchu, který dovede rozproudit krev a tak nějak osvěžit každodenní šeď a třeba i jí rozbít svým optimistickým naladěním. Pokud je i vaším přáním dodat domovu trochu jinou atmosféru, ale zároveň zachovat sofistikovanost, moderní vzhled a třeba podtrhnout více váš osobní styl, asi těžko byste hledali lepšího spojence, než jsou retro obklady a dlažby. Retro styl si velmi dobře rozumí i s moderními kombinacemi materiálů a barev. Jeho prvky jsou jedny z těch, které velmi jednoduše dokážou doplnit i minimalistický interiér a zároveň nijak nenarušit jeho podstatu. Retro nápaditě využívá energie barev, geometrie i struktury. Třeba si jej zamiluje i váš domov.

Série Outfit je pravděpodobně jednou z nejvýraznějších nejen, co se barevných provedení týče. Efektivně a skutečně mistrně je zde využívaná struktura společně s pravidelným geometrickým motivem. Obklady této designové řady dokáží skutečně rozzářit každý interiér koupelny i kuchyně.

Hledáte něco trochu hravějšího a s moderním šmrncem? Obklady a dlažba Deco s trefným a přiléhavým názvem to pro vás má. Velmi svěží a bohatá kombinace barev, vzorů a dekorů, které se skvěle kombinují jak s moderními a nyní velmi populárními imitacemi betonu a kamene, tak i s hřejivou klasikou v podobě obkladů a dlažby v imitaci dřeva.

Ve víru zdobného ornamentu, barev, geometrie a jemně nostalgické patiny se ocitnete ve společnosti obkladů série Play. Jednotlivé prvky k sobě přitáhnou pozornost na první pohled a pomohou vám vytvořit dokonale živoucí kompozici, ale i jen jemně a decentně ozvláštnit minimalisticky řešený prostor koupelny a kuchyně.

 

Obklady a dlažba Deco
Obklady a dlažba Play
Retro obklady Play
Obklady Outfit
Obklady  v retro stylu Outfit