Objevte hravé retro série, které sluší u modernímu interiéru

V záplavě strohých dekorů a hlavně nenápadných barev, které jsou dle všeho ideální pro základ moderního nadčasového interiéru, někdy prostě zatoužíme po nějakém energickém impulzu. Vzruchu, který dovede rozproudit krev a tak nějak osvěžit každodenní šeď a třeba i jí rozbít svým optimistickým naladěním. Pokud je i vaším přáním dodat domovu trochu jinou atmosféru, ale zároveň zachovat sofistikovanost, moderní vzhled a třeba podtrhnout více váš osobní styl, asi těžko byste hledali lepšího spojence, než jsou retro obklady a dlažby. Retro styl si velmi dobře rozumí i s moderními kombinacemi materiálů a barev. Jeho prvky jsou jedny z těch, které velmi jednoduše dokážou doplnit i minimalistický interiér a zároveň nijak nenarušit jeho podstatu. Retro nápaditě využívá energie barev, geometrie i struktury. Třeba si jej zamiluje i váš domov.

Série Outfit je pravděpodobně jednou z nejvýraznějších nejen, co se barevných provedení týče. Efektivně a skutečně mistrně je zde využívaná struktura společně s pravidelným geometrickým motivem. Obklady této designové řady dokáží skutečně rozzářit každý interiér koupelny i kuchyně.

Hledáte něco trochu hravějšího a s moderním šmrncem? Obklady a dlažba Deco s trefným a přiléhavým názvem to pro vás má. Velmi svěží a bohatá kombinace barev, vzorů a dekorů, které se skvěle kombinují jak s moderními a nyní velmi populárními imitacemi betonu a kamene, tak i s hřejivou klasikou v podobě obkladů a dlažby v imitaci dřeva.

Ve víru zdobného ornamentu, barev, geometrie a jemně nostalgické patiny se ocitnete ve společnosti obkladů série Play. Jednotlivé prvky k sobě přitáhnou pozornost na první pohled a pomohou vám vytvořit dokonale živoucí kompozici, ale i jen jemně a decentně ozvláštnit minimalisticky řešený prostor koupelny a kuchyně.

 

Obklady a dlažba Deco
Obklady a dlažba Play
Retro obklady Play
Obklady Outfit
Obklady  v retro stylu Outfit

Vážení zákazníci,

prodejny KERAMIKA SOUKUP v návaznosti na nařízení vlády jsou v omezeném provozu pouze pro:

  • velkoobchodní prodejpředem domluvené schůzky zákazníků na kompletní rekonstrukci a realizaci.
  •  

Pro domluvení schůzky na prodejně můžete volat na 725 807 871.

 

Otevírací doba ve všední den zůstává stejná. Sobota otevřeno jen na pobočce Plzeň.

Děkujeme za vaší přízeň.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým SOUKUPexperience.cz