INSPIRACE PRO MODERNÍ BYDLENÍ

Načerpejte inspiraci

Prohlédněte si fotografie našich aktuálních kolekcí. Nasajte inspiraci, vytvořte si jasnou představu a pak vytvořte ze své koupelny dokonalé místo k relaxaci. Nebo z kuchyně ideální prostor pro vaření i sešlosti s přáteli. A nebo si podle svých představ zařiďte hotelovou halu či recepci.

Přijďte se inspirovat k nám

Chcete vidět něco, co jste dosud neviděli? Navštivte naši pobočku Soukup Experience v Šaldově ulici v pražském Karlíně a vychutnejte si vrchovatou porci inspirace. Vzorkovna, která je naprosto jedinečná nejen nabízeným zbožím, ale také způsobem jeho prezentace, vám vnukne nové a neotřelé nápady.

Objevte naši vzorkovnu >

Sledujte nás na Instagramu

  • U v sobotu se v semifinle MS 2019 v Bratislav
  • Hexagonov dlaba i obklad doke ve va koupeln vytvoit asn
  • V plzeskm DEPO 2015 jsme uspodali pro obkladae z cel
  • Pjemn ed odstny srie MOTIVO dokou vai koupelnu opticky zvtit

Výrobci designových klenotů

Inspirace v obrázcích

Načerpejte inspiraci v několika vybraných obrázcích.
Prohlédněte si koupelny se stylovými obklady, haly a recepce s moderními dlažbami i spoustu dalších interiérů.

Nejnovější realizace

A máme tady další dokončené realizace. Obklady, dlažbu, sanitární keramiku i dveře, podlahy či luxusní osvětlení dodáváme do celé České republiky.
Omrkněte, kde jsme pomáhali naposledy.

Restaurace Hong Kong Karlín Praha

V karlínské ulici Thámova, jen několik desítek metrů od naší pražské pobočky Soukup Experience, vznikla restaurace Hong Kong Karlín, do níž se skvěle hodila dlažba věrně imitující dřevo Treverkfusion z produkce italské společnosti Marazzi.

Prodejna Cerruti 1881
Praha

Byli jsme u rekonstrukce prodejny luxusní značky Cerruti 1881. Zákazník si vybral velkoformátovou dlažbu Evolutionstone Pietra Di Brera značky Marazzi v neutrální béžové barvě, aby na sebe nepoutala pozornost. Sortiment tak krásně vynikne.

Tower Park Žižkov
Praha

Žižkovská věž je neodmyslitelnou dominantou hlavního města, proto požadavky na rekonstrukci interiéru zahrnovaly dominantní velkoformátové dlažby, obklady s jemnými elegantními barvami kopírující aktuální trendy značky Marazzi.

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.