INSPIRACE PRO MODERNÍ BYDLENÍ

Načerpejte inspiraci

Prohlédněte si fotografie našich aktuálních kolekcí. Nasajte inspiraci, vytvořte si jasnou představu a pak vytvořte ze své koupelny dokonalé místo k relaxaci. Nebo z kuchyně ideální prostor pro vaření i sešlosti s přáteli. A nebo si podle svých představ zařiďte hotelovou halu či recepci.

Přijďte se inspirovat k nám

Chcete vidět něco, co jste dosud neviděli? Navštivte naši pobočku Soukup Experience v Šaldově ulici v pražském Karlíně a vychutnejte si vrchovatou porci inspirace. Vzorkovna, která je naprosto jedinečná nejen nabízeným zbožím, ale také způsobem jeho prezentace, vám vnukne nové a neotřelé nápady.

Objevte naši vzorkovnu >

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username

Výrobci designových klenotů

Inspirace v obrázcích

Načerpejte inspiraci v několika vybraných obrázcích.
Prohlédněte si koupelny se stylovými obklady, haly a recepce s moderními dlažbami i spoustu dalších interiérů.

Nejnovější realizace

A máme tady další dokončené realizace. Obklady, dlažbu, sanitární keramiku i dveře, podlahy či luxusní osvětlení dodáváme do celé České republiky.
Omrkněte, kde jsme pomáhali naposledy.

Luxusní apartmány Bibinje v Chorvatsku

Luxusní apartmány Bibinje v Chorvatsku

LUXUSNÍ APARTMÁNY BIBINJE V CHORVATSKUStali jsme se součástí projektu výstavby luxusního apartmánového domu v chorvatském Zadaru v obci Bibinje společně s firmou Absolut Design. Naše obklady, dlažba i sanita bude dělat radost obyvatelům těchto nových moderních...

Apartmány Eight Secrets Boutique Residence v Praze

Apartmány Eight Secrets Boutique Residence v Praze

V samotném historickém centru Prahy jsme se postarali o veškeré dodání obkladů, dlažeb i zařizovacích předmětů do luxusních apartmánů. Klient si přál kvalitní obklady, vícero druhů formátů dlažeb a stylové vybavení. V ložnici jsme využili především pastelových barev a...

Kaple Navštívení Panny Marie Plzeň Litice

Kaple Navštívení Panny Marie Plzeň Litice

Bohatých zkušeností s pokládkou velkoformátových dlažeb využili pracovníci naší sesterské společnosti SPO při realizaci v Plzni – Liticích. O projekt pokládky nové dlažby se Sdružení Plzeňských Obkladačů postaralo doslova od A do Z.

Prémiové služby

Hlavním poselstvím naší společnosti nikdy nebyl pouhý prodej zboží. Vždy jsme se zajímali o své zákazníky, kterým chceme poskytnout víc než jen dlaždici.

Navštivte naši pobočku nebo využijte naši unikátní službu a my přijedeme my za vámi.

Sledujte nás na Instagramu

No images found!
Try some other hashtag or username